Profil uživatele
Ofka
Prodávající
Praha 4
Registrace: 2.10.2009

Jmenuji se Gábina. Narodila jsem se před 36 lety a ačkoliv jsem vystudovala grafickou školu, nikdy jsem se této práci nevěnovala. Tedy ne tak docela - skončila jsem totiž hned po revoluci v kanceláři mediální agentury a tam už také zůstala. Své znalosti ze školy tedy úročím jen velmi okrajově, protože má práce je spíše o číslech. Jsem to já, kdo způsobuje například to, že váš oblíbený seriál "zpestřuje" nějaká úžasná reklama. A protože opravdu hodně času strávím v kanceláři péčí o své klienty, vždycky mě to táhlo k tomu tvořit něco rukama.

Kromě textilních technik, kterým jsem nikdy nepřišla zcela na chuť, jsem zkusila snad už všechno. Nejvíce času momentálně věnuji asi tvorbě šperků z korálků. Doufám, že se vám alespoň některé zalíbí. Pokud ano, bude to pro mě ta největší odměna.

Způsob dopravy
Dopravu vybraného zboží zajišťuji prostřednictvím služeb České pošty, zboží je baleno do bublinkových obálek. Pokud je doprava zboží po Praze, je možno se dohodnout na osobním převzetí.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím