Domů Profil prodejce ondrejsevcik
  • Prodejce od r. 2013
  • Praha 4, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 10.12.2013
Město: Praha 4
Stát: ČR

ondrejsevcik

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

motionOcean motivy vznikají na základě vizuální zpětné vazby, což je úžasný přírodní fenomén dovolující nahlédnout do symbolické říše nekonečna.
Je možné, že jsme to už zažili. Ve snu, při hlubokém vnímání přírody či změněných stavech vědomí. Můžeme je spatřit kdekoliv - všudypřítomné a přitom skryté archetypální symboly symetrie, fraktálních generací, vzniku, vývoje a zániku... Realita evidentně vychází ze zpětné vazby: současný okamžik je podobný minulému a budoucí se bude podobat současnému. Zpětná vazba je zázrak, díky kterému můžeme zřetelně vnímat vývoj časoprostoru v jeho základní podstatě. Díky moderní technologii pozorujeme tyto zpětnovazebné krásy a necháme se unést jejich meditatnivními a hypnotickými strukturami. Každá je jedinečná a živá jako plameny.

Po pěti letech studia VŠE jsem zjistil, že potřebuji začít dělat co mě baví. V roce 2006 jsem dokončil Dílnu alternativní tvorby na FAMU pod vedením MgA. Petra Skaly... skvělý člověk, světová osobnost experimentálního filmu a videoartu. V tom liberálním prostředí mnou prostoupilo kouzlo pohyblivého obrazu a svobody. Tehdy jsem vyvinul unikátní metodu tvorby, ze které vycházím dodnes.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ondrejsevcik

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--