Od příštího měsíce se můžete těšit na nové krásky ♥ (klasická mýdlíčka, šampóny, plátěnky, dopisní obálky a na pár nových věcí jako pexesa, samolepky a sešítky s Oféliinými ilustracemi!)
Profil uživatele
Ophelia
Prodávající
praha 4
Registrace: 27.3.2010

Slunečný den přeji a vítám na mém profilu, ♥

jmenuji se Ofélie Krausová, žiji se svým červeným psem jednou nohou v přírodě a druhou v kuchyni a mým naplněním je tvořit. Jsem ilustrátorka, studentka, pro radost si tvořím svůj okolní svět (jak šiji oblečení, tak ráda vařím, dělám užitou grafiku, vyrábím kosmetiku...) a zde na fléru pro vás prezentuji své malé výtvory, která bych chtěla předat dál. 

Šiji, maluji potisky na textil (trička, mikiny, polštáře, mé oblíbené tašky nákupky, vše buď kupované vámi, mnou, nebo šité na míru), vytvářím pohledince, dopisní obálky, vyrábím domácí kosmetiku (z většiny vegan) a nebráním se ničemu novému:) ♥

Většina malovaných na textil, které zde můžete omrknout už je prodaná- byly malovány na zakázku podle přání současného majitele. Je to tu spíš takovou inspirací, velmi ráda vám pomaluji tričko, či tašku (nebo cokoliv :) ) podle vašich představ! 

Ráda se učím nové věci a nebráním se všelijakým příležitostem, jak růst, takže jestli máte nějaký nápad, jak mě zaměstnat, sem s ním ;) 

Jinak přeji příjemné pokoukání mým flérovým obchůdkem.

Ofélie

 

 

  

Na přání vyrábím jak všechnu kosmetiku, tak samozřejmě portréty pesanů a jiné ilustrace (ať už na textil, nebo na papír/dřevo). Chci, aby každý z vás byl naprosto spokojen s výrobkem, který se k němu dostane a proto se nebojte a určitě vše do objednávek komentujte a samozřejmě se můžete ptát i zde v komentářích:) Kosmetiku vyrábím vždy čerstvou a tak je možné složení jakkoliv uzpůsobit.

Šampóny na míru

Každá hříva je jiná a tak je prostě nejlepší mít šampón přesně pro tu svoji. Napište mi do zprávy, jaké máte vlasy, jestli máte sklony k maštění, suché pokožce, nebo třeba třepivým konečkům a poradím vám, jak o vlasy pečovat- návody na domácí masky, kondicioner ze surovin z ledničky, nebo různé bylinkové výluhy samozřejmostí. 

DOTAZNÍK:

  • barva vlasů (jakou máte současnou barvu- jestli přírodní, nebo barvená (henna, či klasická barva), jestli chcete vlasy přírodně zesvětlit, ztmavit, nebo výraznou barvu podpořit)
  • jestli mají vaše vlasy sklon k maštění, nebo vysoušení (tedy zda-li mohu použít léčivé oleje a v jaké míře) a další neduhy (lámavost, vypadávání, třepivé konečky...)
  • problémy s pokožkou- ekzémy, vyrážky, alergie (i pokud máte problémy s pletí- akné, nadměrné maštění atd.)
  • jak by měl šampón vonět (aby byl svěží ovocný, dřevitý, nasládlý...nějaké esence, které vám voní- levandule, pačule, mango...), popř. bylinky, které vám vyhovují, nebo byste je chtěl(a) vyzkoušet
  • do zpráv mi prosím pošlete též fotografii vašich vlasů 2-3 dny po umytí (není nutností, ale velmi to pomůže- přecijen z písmen toho tolik nepoznám)
  • + co budete chtít namalovat/napsat na obal šampónku:)

Ostatní kosmetika na míru

Je jasné, že ne každému vyhovuje jakákoliv surovina, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vzhledem k tomu, že jsem si začala vyrábět vlastní kosmetiku z toho důvodu, že jsem veganka a u málo čeho z obchodu můžeme zjistit příběh výroby, naprosto chápu individuální potřeby každého z vás a velmi ráda vám vyjdu vstříc. Proto nejenom, že všechny výrobky obsahující med, nebo jiné včelí produkty, mohu udělat automaticky veganské, ale též jakákoliv jiná ingredience, která vám prostě nevyhovuje, může být vynechána, nebo vyměněna:)

Portréty

Maluji portréty pesanů, čičin a jiné zvířeny podle zaslaných fotografií na textil (trička, šaty, mikiny, polštáře, tašky...) či na papír a dřevo. Jaký pes by nechtěl, aby jeho člověk nosil pesanův portrét na prsou?

 

 

Nechte se inspirovat hotovým a mějte doma originál přesně pro vás ♥

Tedy neváhejte mě kontaktovat, moc ráda výrobek přizpůsobím přímo na míru:)

Jsem velmi striktní, co se mé životní cesty týče, proto i mé výrobky jsou tvořeny pod přísným okem přesně tak, jaké bych je chtěla mít doma já sama. 

  • NEMÁM RÁDA PLAST a proto co nejvíce kosmetiky ukládám do skla, nebo papíru
  • S LÁSKOU- nejsou to prázdná slova, opravdu kosmetiku nešidím, všechny suroviny jsou přírodní, pečlivě vybírané, neobsahují žádné výplně, ani zkrášlení "na oko", vše musí být 100% funkční (tedy všechny látky, které kosmetika obsahuje, jsou aktivní a nějakým způsobem zkášlující/léčivé)
  • VĚTŠINA VEGAN- jediné živočišné výrobky, které používám, jsou od včeliček
  • ČESKÉ BARVY na textil, které používám, jsou velmi kvalitní, ilustraci na látce můžete klasicky prát v pračce na 40°.

Způsob dopravy
Zboží zasílám poštou (jako obyčejný balík, na dobírku nebo cenné psaní) po připsání peněz na účet. Ve městě jsem jen jednou za čas a proto prosím mějte pochopení, že na poštu chodím pouze 1x týdně (tedy většinou ve čtvrtek, nebo v úterý)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
596478
10.2.2017 Malé i velké samolepky s ilustracemi českých ptáčků..:)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.