Profil uživatele
Otaldinka
Prodávající
Praha 13
Registrace: 15.9.2008

Inspiraci hledám ve starých časech, designu, přírodě a především v mém okolí. Miluji staré oprýskané věci a vše co zavání záhadou. Učaroval mě žíhaný drát a jeho fascinující možnosti. Co vše se dá vyrobit z obyčejného kusu drátu????!!!   Pokud se o tyto  výrobky hezky staráte, vrátí vám to. Časem získají tu pravou patinu a vzhled "dávných časů" .

Momentálně se hodně věnuji práci s měděným  a nerezovým drátem a časově náročné technice wire-wrapping. Baví mě pracovat s patinou.

 

image

 

 

image

 

Nestyďte se  obrátit se na mne s dotazy a připomínkami. Pokud to bude v mých silách, ráda vyhovím.

Ve volných chvílích vyrábím ( ketluji) šperky, nejčastěji náušnice. Pokaždé, když jdu kolem obchodu s korálky, neodolám. A tak mám doma celé bedny korálků všeho druhu. Výroba ketlovaných šperků je pro mě příjemným relaxem.

 

image

Zabývám se výrobou vycházející z klasických drátenických technik.

Některé vycházejí z klasických předloh, které jsem vypozorovala z knih o drátování, z fotografií, z muzeálních a výstavních expozic.

Vyrábím -drátované mísy, košíky a košíčky, vešáčky, podložky pod hrnce

            -svícny (adventní  aj.)

            -závěsné dekorace, zápichy do květináčů

            -závěsné  věšáky(kolotoče) na  bylinky

            -drátované šperkovníky-stolní i závěsné

            -drátované velikonoční kraslice

            -drátované zvonky  z černého, měděněho a mosazného drátu

            -odrátovaná keramika -hrnce a hrnky, sádláky, mísy

            -drátované šperky

            -šperky z drátu -tepané -černý drát, nerez, měď ....       

 

           

 

 

Způsob dopravy
Veškeré výrobky pečlivě balím do bublinkové obálky, balíky do recyklovaných krabic. Obaly se snažím recyklovat, jelikož mi to přijde smysluplné a k přírodě šetrné. Zasílám vždy doporučeně. V případě vyšší nákupní ceny připojistím.V Praze lze domluvit osobní předání. Platba vždy předem na účet. Hotovost momentálně nepřijímám.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce NADANE s.r.o. 67272193 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/otaldinka. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u České spořitelny). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky u prodávajícího NADANE s.r.o. IČ 67272193 jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
832218
22.9.2019 Nové vlasové spony z patinované mědi.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím