Profil uživatele
OXA stor
Prodávající
Brno
Registrace: 29.12.2017

Ahoj,

skupinu OXA stor tvoří parta archeologů a našich kamarádů, kteří krom toho, že máme moc rádi dobrodružství spojené s archologií, hledáním a objevováním, tak také rádi něco kutíme. Prozatím vyrábíme šperky z kamenů a skla, ale také kosmetiku s vlastního olivového oleje z Kréty, z bylinek, které sami sbíráme, ale také kožené výrobky jako tašky a sandály. Rozhodli jsme se, že budeme naše přebytky prodávat všem, kteří mají rádi hezké originální věci, zdravou přírodní kosmetiku a vůbec přírodní materiály a kteří ocení, že nákupem našich výrobků přispějí k realizaci našich výzkumů, které provádíme na krétské lokalitě Oxa. Momentálně se zabýváme problematikou zásobování vody v suchých regionech, přičemž výsledky našeho bádání jsou použitelné i dnes a mohly by pomoci v mnoha subtropických regionech. Také se zabýváme způsoby, jak prehistorické a starověké civilizace řešily krizové situace: ekologické i politické. 

Vaše případné objednávky vyřídíme do 24 hodin. 

Způsob dopravy
Používáme poštu, doporučenou zásilku. Zboží yabeypečujeme proti poškoyení a rozbití bublinkovou folií, používáme podle množství objednaného zboží obálku nebo kartonovou krabici. Každý předmět je zabalený do dárkového sáčku nebo krabičky s naším logem.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím