Domů Profil prodejce P-u-p-a
  • Prodejce od r. 2013
  • Praha 10, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (8) 100%
Aktivita: -
Registrace: 4.7.2013
Město: Praha 10
Stát: ČR

P-u-p-a

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v mém skromném mini obchůdku, kde naleznete výrobky, které slouží nejenom dětem pro radost a užitek.

Jsem maminka dvou malých dětiček a díky nim, jsem se vrhla na vlastní tvoření a to hlavně šití. Jako malá jsem šila na panenky nejdříve v ruce a pak po babičce na šlapacím šicím stroji. Ke svému drobnému šití jsem se vrátila opět na mateřské a posléze rodičovské dovolené, kdy jsem dostala svůj vlastní vytoužený elektrický šicí stroj. I když volného času je, bylo a zřejmě i bude pomálu, ale touha po něčem co mohu si vyrobit pro děti sama a hlavně originálního je neodolatelná. Dá se říci, že si spíš tak hraji a nebo mě k tomu donutily potřeby mých zlatíček. Jako třeba to, že jsem danou věc nemohla nikde sehnat nebo jen tak jsem měla o ní jinou představu nebo jsem jí nestihla zakoupit a bylo pro mě rychlejší nebo levnější si onu věcičku vyrobit než jí zakoupit.

Rozhodně se nenudím, ale tímto jsem našla způsob, jak se hlavně odreagovat. Nápadů bych měla spoustu, volného času je zatím pomálu, ale postupně jsem budu vkládat výrobky, které si budete moci zakoupit.

Výrobky, které si u mě můžete zakoupit jsou originální hlavně v tom, že každý kousek prošel pod mýma rukama s velkou péčí a láskou, ale věřím, že zde naleznete i věci, co jinde nenajdete. V tomto případě budu ráda, když oceníte mojí originalitu a nápad použijete pouze pro váš vlastní osobní užitek a samozřejmě uvítám, když se zmíníte, kde jste daný nápad objevili.

Na zakázku zatím nevyrábím, prodávám pouze to, co můžete najít u mě v nabídce a všechny kousky jsou jedinečné a jen těžko je budu opakovat. Všechno co zde nabízím, jsem otestovala na své skromné a pidi rodince, která je mě velkou inspirací, podporou a jsou součástí mého týmuUsmívající se

 

{#emotions_dlg.rose2} Děkuji všem za milou návštěvu, nákupy i komentáře {#emotions_dlg.rose2}

Způsob dopravy
doporučeně Českou poštou
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od P-u-p-a

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--