Profil uživatele
Pachal
Prodávající
Praha 14
Registrace: 29.4.2019

1. Proč pořídit Učící věž? 
Možná znáte ty chvíle, kdy stojíte v kuchyni a snažíte se udělat jídlo pro svého prcka a pokud možno i pro sebe, zatímco se vám dítě šplhá po nohou nahoru, s křikem vyžaduje pozornost nebo něco tiše páchá v koutku. Jelikož jsme také rodiče a tyto situace, kdy nemá dítě zrovna kdo zabavit, moc dobře známe.

Proto jsme s nadšením přivítali šikovný vynález, kterým je učící věž. Nejen, že je daleko bezpečnější než židle, ale oproti židli umožňuje dítětiaby si na ni i samo vylezlo.

Nyní tento osvědčený vynález vyrábíme a umožňujeme dalším prckům poznávat svět z jiné perspektivy a pomáhat rodičům. Věž má tři výškově nastavitelné stupně, takže dítěti vydrží hodně dlouho. Máme vyzkoušeno, že z prostředního stupně už dítě vleze do věže krásně samo.

Způsob dopravy
Přepravu zajišťujeme buď my, pokud máme cestu, nebo kurýr.
Obchodní podmínky

Dobrý den, děkuji za Váš zájem. Rádi vyrobíme věž podle Vašich požadavků. Jde o ruční výrobu, takže vše lze přizpůsobit (výška stejná jako výška vaší linky, barva atd.) Věžička má tři výškové stupně, lze tedy nastavit do tří poloh. To vše za cenu 2500Kč. Na bok věže lze přidělat herní desku za 250Kč. Na přední stranu věže lze přidělat velkou křídovou (350Kč)nebo magnetickou kreslící tabulku (450Kč), obě s přírodním rámečkem. Osobní předání je možné v Praze či na Vysočině, zejména v okolí Jihlavy či Havlíčkova Brodu. Odkud jste? Zasílali jsme přes dopravce gls, ale věžičky chodily rozbité , takže nyní, pokud je to v našich silách, dodáváme věže sami s cenou dopravného 400Kč. Věž předáváme kompletně sestavenou zhruba po dvaceti dnech od přijetí zálohy. Pokud Vás cokoli dalšího zajímá, ráda odpovím na Vaše dotazy. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím