Profil uživatele
Painka
Prodávající
Hrubčice
Registrace: 23.1.2012

Srdečně zdravím

každého, kdo zavítá sem ke mně, do mého virtuálního obchůdku s šitým zbožím určeným převážně našim nejmenším, k zútulnění jejich pokojíčků a našich domovů. 

A jak to vlastně všechno začalo?

U mě se láska k šicímu stroji vyklubala naprosto nevinně. Po pár výtvorech do naší nově vznikající domácnosti jsem náhodou navštívila kamenný ochůdek plný šitých dekorací, dárečků a v neposlední řadě patchworku. Pamatuju si, že mě zde velice zaujal polštář sešitý z kousků různých mému oku lahodících látek. Řekla jsem si, proč si vlastně něco takového neušiju sama, když mě práce s šicím strojem tak baví? Půjčený šicí stroj jsem vrátila babičce, zakoupila obratem svůj první za pár korun a k němu snad 20 různých látek střižených po 10 cm (nechtějte vidět ty tázavé pohledy prodavaček). První výtvory se v mém okolí setkaly s nadšením. Láska k šití mě jen tak nepustila a po letech samostudia, internetové inspirace, komunitě švadlenek okolo časopisu Marina, nyní Pepitta, mě drží stále, byť si již většinou kráčím svojí vlastní cestou - cestou šití pomůcek k nošení dětí, bytových doplňků do dětských pokojíčků, hracích dek, polštářků, mantinelů do postýlek apod. 

Všechny moje výrobky vznikají v mojí šicí dílničce určené pouze a jen k šití. Šiju z těch nejkvalitnějších materiálů dostupných na našem trhu (převážně dovozové bavlněné látky z USA, látky levnější mají vždy certifikát Oeko-Tex I. třídy, stejně tak výplňový materiál do polštářků a hraček). Pro úplnost dodám, že zvířátka doma nemáme (vyjma sladkovotních krevetek) a jsme 100% nekuřácká domácnost. 

Zdraví 

Painka

 


 

Jednou za čas pro Vás připravuji články o své tvorbě. Můžete nahlédnout pod pokličku a dovědět se například, co všechno obsahuje příprava a samotný proces výroby mých výrobků, jak dlouho mi trvá, než hotový výrobek vznikne, kolik času zaberou jednotlivé úkony výroby apod. Nezapomínám během šití používat všelijaké pomůcky, nešetřím časem stráveným u žehličky a nejsem líná vyměnit během procesu výroby i několikrát barvu nitě, a to vše jen pro dokonalý výsledek výrobku. Látky, kde je to třeba, předem vysrážím, aby se nestalo, že by se Vám hotový výrobek nepěkně srazil a stal se nepoužívatelným - a na tom Paince záleží - vytvářet originální šitou tvorbu pro radost, ale i užitek. V článcích nechybí veškeré informace o konkrétním výrobku, užitečné a doporučené pokyny k údržbě, důležité rady k žehlení a další zajímavé informace. Články připravuji dle oblíbenosti a množství prodeje konkrétního výrobku. Dosud jsem pro Vás tedy připravila článek o chráničích na nosítka. V článcích tedy najdete navíc informace, které se pro svoji rozsáhlost a to, že netvoří podstatu popisu zboží, nevešly do popisu zboží zde na Fler.cz a další zajímavé info o jejich vzniku a mojí práci. Koho tedy zajímá moje práce, já a nepřišel jen zakoupit výrobek (i když i takový zákazník je vítán), má chvilku na čtení, je srdečně vítán. Články najdete v sekci "BLOGY" - stačí sjet dolů na této stránce pod "Komentáře". 

   

   

 

 

Dětské deky, pro holky i kluky, se jmény i bez

(velikost cca 80x80 cm až 100x100 cm)

Flaškovníky na pitíčka pro Vaše zlatíčka

 Kabelky, tašky, taštičky, batůžky

 

Kapsáře 

Polštáře a povlaky

Zvířátka

Způsob dopravy
Prostřednictvím Zásilkovny.cz - základní poštovné 60 Kč, na Slovensko 100 Kč. Prostřednictvím České pošty - doporučená zásilka (od 60 Kč a dále dle váhy), doporučený balíček, cenný balíček, balík do ruky, balík na poštu. Na dobírku nezasílám.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
764088
15.11.2018 ROZŠÍŘILA JSEM PRO VÁS NABÍDKU POTAHŮ NA DĚTSKÁ KŘESÍLKA IKEA POANG. URČITĚ MRKNĚTE.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.