Profil uživatele
PaJa handmade
Prodávající
Bystřice nad Pernštejnem
Registrace: 19.10.2018

Vítám vás v obchůdku PaJa handmade. :)

Mám ráda děti, smích, sluníčko, veselé barvy...

Budu se na vás těšit:)

 

Způsob dopravy
česká pošta
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky:

Obchodní podmínky se řídí všeobecnými pravidly obchodního zákoníku a pravidly fleru. Platí zde veškerá ujednání v souladu s obchodním zákonem.

K zakoupenému zboží dokládám stvrzenku (nejsem plátcem DPH) .

Zboží je popsáno (rozměry, materiál...)

Platba:

Předem na účet, zboží odesílám českou poštou. Zboží je odesláno maximálně do pěti pracovních dnů od přijetí platby na účet. Odesílám na adresu, kterou uvedete v objednávce. Za škodu vzniklou při přepravě zboží odpovídá přepravce. Zboží balím do obálek, nebo kartónových krabic

REKLAMACE:

Kupující (fyzická osoba) má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování, v původním a nepoškozeném obalu včetně veškeré dokumentace a příslušenství poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum doručení přepravní firmou). Prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku převodem na účet zákazníka.
Vrácení peněz provádím pouze převodem na účet. Od vrácené částky budou odečteny náklady spojené s objednávkou pro zákazníka a expedicí zboží které prodejce vynaložil v souvislosti s dodáním zboží zákazníkovi (např. přepravné, přebalení zboží apod.). O rozhodnutí, že kupující odstupuje od kupní smlouvy informuje dodavatele písemně nebo elektronickou poštou. Doručení zboží do sídla provozovatele internetového obchodu hradí spotřebitel. Zboží zasílám (nad 500 Kč doporučuji pojistit) poštou, nebo přepravní službou, po dohodě i osobně. Zboží neposílejte na dobírku, nebude přijato. Bude-li zaslané zboží nekompletní, vykazovat znaky poškození nebo používání, bude zasláno kupujícímu na jeho náklady zpět.
Vrácena bude platba pouze za zboží (ne za poštovné).

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím