Profil uživatele
Pamlsky s příběhem
Prodávající
Štěchovice
Registrace: 6.2.2018

Masové pamlsky pro psy pečené s láskou a rozumem.

Jejich složení odpovídá výživovým potřebám psa, nerozhodíte si tedy poměry jeho stravy. Ideální jako doplněk BARFu.

Používáme suroviny, které byste si koupili i pro sebe - čistou svalovinu nebo vnitřnosti, ovoce, zeleninu, mléčné výrobky a obiloviny vhodné pro psy.

Způsob dopravy
Česká pošta - Balík do ruky
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 

  1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího v rámci smluvních vztahů uzavřených prostřednictvím obchodu Pamlsky s příběhem. S těmito obchodními podmínkami má kupující možnost se seznámit před odesláním své objednávky a je na ně dostatečně předem upozorněn. Kupující odesláním své objednávky potvrzuje, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil a že s nimi souhlasí.

Veškeré smluvní vztahy se řídí právním řádem České republiky.

 

Prodávajícím a provozovatelem obchodu Pamlsky s příběhem je Ing. Markéta Aubrechtová se sídlem Hvozdnice 148, 252 05, IČO: 05397332.

 

  1. Doprava

Objednané zboží zasíláme Českou poštou, a dle jejího aktuálního ceníku také účtujeme poštovné.

 

  1. Platební podmínky

Platit je možné

- na dobírku (poplatek za tuto platbu dle aktuálního ceníku České pošty se připočte k ceně objednávky). Peníze za zboží platí kupující až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli  nebo na poště.

- platba předem převodem na účet u České spořitelny č.ú. 4783900379 / 0800. Po obdržení objednávky (návrhu na uzavření kupní smlouvy) zašle prodávající kupujícímu výši kupní ceny, číslo účtu a variabilní symbol platby. Zboží zaplatí kupující na bankovní účet prodávajícího před odesláním zboží, v opačném případě nebude zboží odesláno popř. předáno.

 

  1. Termín dodání

Objednávky se vyřizují postupně podle data přijetí objednávky a podle aktuální dostupnosti vyrobených pamlsků.

Objednávky jsou odesílány do 5ti pracovních dnů od jejich doručení. Objednávky od 5.000 Kč jsou odesílány do 10ti pracovních dní od jejich doručení.

Výroba pamlsků v malovýrobě s sebou však obnáší jistá omezení, a tak zakázník bere na zřetel, že některé druhy nemusí být k dostání v požadovaném množství či čase. Pokud nemůžou být termíny doručení dodrženy (např. nedopnost surovin pro výrobu), bude o tom zákazník neprodleně informován a má možnost okamžitě objednávku zrušit.

 

  1. Záruční lhůta

Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy v záruční lhůtě 3 týdnů ode dne převzetí zboží.

 

  1. Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje, které jsou prodávajícímu sděleny, nebudou bez souhlasu kupujícího poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům, vyjma případů nutných k realizaci kupní smlouvy na základě těchto VOP,  a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kupující  odesláním objednávky uděluje prodávajícímu v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rozsahu jméno, adresa, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží jen pro splnění kupní smlouvy a usnadnění objednávek kupujícího v budoucnu.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.