Domů Profil prodejce Panská dílna
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Petrovice II, ČR
  • 17446 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (7472) 100%
Nadšenci: 1356
Aktivita: aktivní
Prodáno: 17446
Registrace: 20.9.2009
Město: Petrovice II
Stát: ČR

Panská dílna

/ Prodávající
Novinky
1052548
23.3.2023 Novinkyyyy! :o)

image 


Vítáme Vás srdečně v našem krámku!

Několik let jsme na Fleru "pouze" nakupovali úžasné dárky pro naši rodinu, přátele a pro sebe :o). Až jsme se rozhodli otevřít i vlastní krámek. V našem obchůdku najdete všelicos co může potěšit Vaše srdce, nebo i jen polahodit oku. Postupně Vám nabídneme historické kostýmy, kostýmy pro larp, šermíře, středověkou chasu, ale též kostýmy pro šlechtu, zkrátka vše pro lid urozený i poddaný. Dále nebudou chybět ani nezbytné doplňky jako šperky, brašničky, opasky, spony, komponenty, přezky, knoflíky, korálky a další. Též nás učaroval steampunk, styl, za jehož zakladatele je považován samotný Jules Vern, a tak se určitě objeví i nějaký kousek pro vyznavače tohoto originálního stylu. A určitě objevíte v naší nabídce i obecně dobové vintage, Shabby Chic či retro kousky pro současné každodenní použití i jen tak pro radost. A proto neváhejte a vstupte, kochejte se a rozjímejte a pokud i něco zakoupíte, ať Vám tato věc slouží nejméně dalších 100 let.

Způsob dopravy
Zboží zasíláme standardně doporučeně Českou poštou, vždy až po přijetí platby za zboží. Nově lze i Zásilkovna! Balíme do plastových či bublinkových obálek a krabic, aby se zboží při přepravě nepoškodilo. Na poštovném opravdu nevyděláváme, ale bohužel nám pošta neustále zdražuje :o(, zkrátka poštovné odpovídá reálným nákladům a je v něm započítáno i balné (krabice, obálky). Jelikož nemáme poštu v místě bydliště a musíme na ni dojíždět, tak přestože se snažíme odeslat balíčky vždy hned následující den po připsání platby, ne vždy se to povede, proto prosíme mějte strpení, můžeme garantovat, že zboží odešleme nejpozději do 3 pracovních dnů od přijetí platby, ale povětšinou hned druhý den. ZASÍLÁNÍ NA SLOVENSKO: zasíláme bez problémů i na Slovensko, máme nastavené jednotné poštovné, ale cenu poštovného při potvrzování objednávky upravíme dle reálné váhy a objemu zboží.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Panská dílna

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--