Profil uživatele
papajinka
Prodávající
Praha 4
Registrace: 12.3.2010

Vítám Vás ve svém krámku

Jmenuji se Pavla a tvořím, jako asi většina z nás na fler.cz, už od mala. Začínala jsem s uzlíkovanými náramky, a postupem času jsem se propracovala napříč mnoha technikami, jako výroba nejrůznejších zvířátek či šperků z korálků, decoupage, ketlování, pedig, malba na hedvábí a moje obzory se stále rozšiřují.

Netvořím ovšem ve velkém a na výdělek, nýbrž jen jako relax. Studuji finanční matematiku na MFF UK a abych se z toho dočista nezbláznila, potřebuji se občas odreagovat. Nejpříjemnějším odreagováním je mi právě nějaké rukodělné tvoření. A tak se stane, že mám doma spoustu náhrdelníků, náramků, náušnic, ale málo krků, rukou a uší abych to všechno unosila. Krky a uši mých blízkých už začaly také docházet, tak jsem se rozhodla, že případné přebytky zkusím udat tady, na fler.cz.

Jak už jsem řekla, studuji VŠ a mám proto jen takové množství času, jaké si sama ušetřím. Proto se zde mé výrobky budou objevovat spíše nárazově, v jakýchsi vlnách. Přesto pokud by Vás něco z mojí tvorby oslovilo, ale rádi byste nějakou drobnou modifikaci, ráda Vám ji vyrobím na zakázku, ovšem s lhůtou +- měsíc.

Děkuji za návštěvu

 

(Všechny své šperky si alespoň jednou vezmu na sebe při nějaké příležitosti. Jednak tím do svého výrobku vložím další část své energie a svého "Já" (Kdo ví, zda jednou nenastane čas, kdy "šperk, který nosila Pavla Pecinovská" bude mít stejnou cenu jako "šperk, který nosila královna Kleopatra" :-)), ale hlavně tak vyzkouším, zda šperk při bežném nošení sedí, zda se zapínání nerozepíná, zda drát někde neškrábe a podobné. Pokud by to někomu činilo problém, mohu tento svůj rituál na přání v konkrétním případě vynechat :-))

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím