Menu
--
Profil prodejce Papiliones Domů
Profil uživatele
Papiliones
Veronika Votavová | prodávající
Chotěmice
Registrace: 27.11.2013

Vítám Vás v mém obchůdku

Jmenuji se Veronika a jsem tvořivý člověk s plnou hlavou nápadů. Vždycky jsem ráda celé rodině i přátelům darovala vlastnoručně vyrobený dáreček.

Jednou mi sestřenice řekla, že byla na perfektním kurzu s fimem. Sešly jsme se, že mi tuto skvělou novinku předvede. Hned mi bylo jasné, že polymerové hmoty se stanou mou novou posedlostí a postupně jsem si začala nakupovat nové a nové pomůcky. Absolvovala jsem také první ročník Polymerové školy online, kde jsem získala certifikát a velmi užitečné vědomosti.

Nyní tedy tvořím hlavně z fima a k tomu si pohraju také s organzou a pryskyřicí. 

V mém tvoření hrají velmi důležitou roli barvy, kterých není nikdy dost. Pokud svou oblíbenou nenajdete, neváhejte mi napsat :)

Přijďte nahlédnout do šperkovnice mé kamarádky a objevte kouzlo miniaturních náušniček pro alergiky, které Vám mohu vyrobit téměř v jakémkoli barevném odstínu Zamilovaný pohled

 

 

Najdete mě také na profilu Papiliones materiál, kde můžete zakoupit vlastnoručně vyrobený materiál k dalšímu tvoření. Například kabošony k obšívání nebo ozdobičky na přáníčka, věnce, svatební vývazky, pozvánky, jmenovky nebo co vás napadne Frajer

Způsob dopravy
Poštovné činí obvykle 65 Kč. Při větších objednávkách bude upraveno. Zboží balím do bublinek nebo jiného obalového materiálu a poté vkládám do poštovní krabičky. Bude tak zaručeno, že se při cestě poštou zboží nepomačká. Pokud máte zájem zboží zabalit do bublinek a bublinkové obálky, připište to k objednávce, poštovné tak bude sníženo.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Papiliones prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/papiliones. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího (neplatí pro zboží jehož varianty nabízím přímo v popisu zboží).

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

Pokud při přebírání zásilky kupující zjistí viditelné poškození obalu, reklamuje tuto skutečnost České poště.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby. V případě osobního předání - ve Žďáru nad Sázavou, Táboru a okolí je možné platit hotově.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
847712
24.11.2019 Dnes se koná poslední sleva 15% téměř na všechno mé zboží :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím