Profil uživatele
Paseka pod Radhoštěm
Prodávající
Trojanovice
Registrace: 28.11.2017

Naše paseka pod Radhoštěm leží na severním úpatí pověstmi opředeného  Radhoště, kde se už svahy začínají strměji zvedat, a příroda začíná být divočejší. Léta jsou o trochu studenější a zimy kruté, ledové a větrné. Za dlouhých zimních večerů pro vás připravujeme svíčky ze včelího vosku našich včel, které mají pod horami těžký život a o to více si vážíme jejich tvrdé práce. Vosk roztápíme na kachlových kamnech, které plníme bukovými poleny, a do toho se kolem komínu často prohání meluzína. V naší nabídce momentálně naleznete svíčky a ozdoby ze včelího vosku a sušené houby, sbírané v okolí Radhoště, sušené na čerstvém horském větru a na kachlové peci.

Radhošť

naše včely

pasekář

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami a je srozumněn s možností možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Kupní smlouva vzniká v okamžiku přijetí a potvrzení objednávky ze strany prodávajícího. O potvrzení objednávky bude zákazník informován e-mailem,resp. vnitřní poštou.

Platba

Objednané zboží můžete zaplatit bankovním převodem. 

Pokud objednávka nebude uhrazena do 10 dnů od potvrzení, objednávku ruším.

Dodací lhůta

Zboží bude expedováno nejpozději do 2 dnů od přijetí platby na účet. O odeslání zboží Vás budu informovat.

Doprava

Zboží zasílám prostřednictvím České pošty nebo PPL, nejlevnější variantou je Doporučený balíček pro zásilky do 2 kg v hodnotě 80 Kč, v připadě platby na dobírku + 30 Kč

 

Sloučení objednávek

Objednávky zadané po sobě během krátkého časového období je možné zaslat v jedné zásilce za následujících podmínek:

Obě objednávky zadával stejný zákazník (jméno a dodací a fakturační adresa se shodují)

Obě objednávky jsou v pořádku uhrazeny a ani jedna z nich nebyla ještě odeslána.

V takovém případě bude zákazníkovi účtováno pouze jedno poštovné (a to takové, které odpovídá součtu hodnot obou objednávek)

Vrácení zboží (odstoupení od smlouvy)

Na veškeré zakoupené zboží se vztahuje zákonná čtrnáctidenní lhůta na možnost vrácení zboží bez udání důvodu.Do 14 dnů od převzetí zboží můžete zakoupené zboží bez udání důvodu vrátit. Pokud se tak rozhodnete, je nutné informovat mne o tom vnitřní poštou a nepoškozené, nepoužívané, dobře zabalené zboží (tak aby nemohlo dojít k jeho poškození při přepravě), zašlete zpět na mou adresu. Zboží neposílejte na dobírku, nevyžádané dobírky nebudou převzaty. Po převzetí zboží Vám bude vrácena celá kupní cena zboží včetně nákladů na dopravu (nikoliv ale již náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mně).

 

Reklamační podmínky

Reklamaci můžete podat v zákonné lhůtě 24 měsíců od data převzetí objednaného zboží a to v případě, že je dodané zboží vadné, dodávka zboží byla chybná či neúplná.

Nebude-li možno zboží opravit, mohu Vám nabídnout slevu z kupní ceny zboží, výměnu za jiné zboží z mé nabídky ve stejné hodnotě jako je hodnota reklamovaného zboží a nebo odstoupení od kupní smlouvy a vrácení celé kupní ceny zboží včetně nákladů na dopravu.

Reklamaci nelze uplatnit na vady vzniklé nesprávným používáním či skladováním.

V případě, že bude zboží dodáno chybně a nebo budou některé položky z objednávky chybět, informujte mne o této skutečnosti vnitřní poštou. Bude-li reklamace uznána jako oprávněná, na vlastní náklady Vám chybějící zboží dopošlu či vyměním. Nebude-li možno zboží vyměnit či doposlat, vrátím Vám plnou cenu tohoto zboží. Barevné podání fotografii zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu, a rozlišné kalibraci monitorů. Drobná barevná odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.

Storno objednávky

Zákazník může každou objednávku bez udání důvodu zrušit. Objednávku lze zrušit pouze ve chvíli, kdy je objednávka ve stavu "Potvrzeno", tedy před zaplacením a odesláním objednávky.

Ceny zboží

Ceny jsou platné v době objednání, tj. v okamžiku přijetí objednávky

Ceny jsou koncové.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.