Domů Profil prodejce pastelkaostrava
  • Prodejce od r. 2012
  • Ostrava, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 13.3.2012
Město: Ostrava
Stát: ČR

pastelkaostrava

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Snažíme se postupně vytvořit místo pro setkání módy, umění, požitků a dobré nálady.

Žijeme módou…

Každá žena musí být jiná, a proto pomáháme objevit krásnou, sexy a svůdnou ženu v každé z nich a v každém věku, bez plastických operací, liposukcí, diet a jiných drastických metod. Módní oblečení má být potěchou a radostí nás žen, tím, co ženu činí ženou, a nikoliv bičem v honu za dokonalou postavou. Bojujeme proti „fašismu“, který si ženy vymyslely samy na sobě, bojujeme s jejich sebepodceňováním a přílišnou sebekritikou. Pracujeme na tom, aby se ženy nebály vybočit z řady a prostřednictvím našich oděvů a poradenství si vytvořily svůj vlastní individuální styl odívání.

…uměním…

V každém člověku se skrývá kus umělce. Smělé prohlášení? Možná. V našem krámku žijeme tvorbou a probouzíme tvůrčího ducha i v druhých.  Proč? Je to úžasný odpočinek a zároveň terapie, kterou v dnešní uspěchané společnosti plné stresů v práci i doma potřebujeme. Jsme místem, kam se můžete přijít odreagovat, posedět a pobavit se s kamarádkami nebo dětmi a zároveň si vyrobit něco pro sebe nebo originální dárek pro své blízké. Nemáte čas dárek vyrobit? Nevadí. Vyrobíme jej za Vás přímo na míru pro obdarovaného.

...požitky…

Jsme fanoušky bio stravy a zdravého životního stylu, a proto u nás najdete námi vyzkoušené a ověřené bio čaje, bio kávy, bio medy, bylinné produkty a také tematické přednášky týkající se zdraví, stravy a alternativní medicíny.

…a rozdáváme dobrou náladu!

V našem krámku to vždy voní po bylinkách, planou v něm svíčky, které čistí energii prostoru, naše zákazníky vítáme s úsměvem a jednou za čas pro každého z nich máme dárek jako poděkování, protože jsme moc rádi, že je máme a že jsou nám věrní.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od pastelkaostrava

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--