Domů Profil prodejce Pavel Michalica
  • Prodejce od r. 2012
  • Lounovice pod Blanikem, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 29.7.2012
Město: Lounovice pod Blanikem
Stát: ČR

Pavel Michalica

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Pavel Michalica narozený v květnu 1977 a jsem certifikovaný lektor CRI pro výuku olejomalby technikou Boba Rosse, vyškolený americkými lektory firmy Bob Ross ®

A než jsem se k malování dostal, vyučil jsem se jako strojní mechanik - opravář pro stroje a zařízení. Po vyučení jsem pracoval ve Sklárnách Kavalier v Sázavě ve vývojové dílně. Pak přišla vojna a po ní mnoho let hledání té správné práce. Vyzkoušel jsem dealeřinu, finanční poradenství, pojišťovnictví, ale nebylo to onoMá žena Věrka je vyučená sklofoukačka pro technické sklo,naučila mě tvarovat sklo a když jsem jí říkal, že na to nejsem, že jsem nešikovný, přesvěčila mně o opaku. Řekla: " S kreativitou a šikovností jsme se narodili, umíme vše, je to v nás a je to přirozené."

 Tak jsme spolu začali dělat zakázky pro menší firmy, ale protože práce bohužel ubývalo, tak jsem 12.10.2001 absolvoval kurz pro učitele a získal osvědčení s akreditací ministerstva školství ,mládeže a tělovýchovy pod číslem :1284200-20-3/018220 a začali jsme dělat keramiku na základních a mateřských školách. Keramiku děláme stále a baví nás to, ale když už umíme učit keramiku "krok za krokem ", protože ve školce to jinak nejde, proč neučit také něco jiného. 

Přiznám se, že nejsem tak kreativní jako moje manželka a většinu skvělých nápadů má na kontě právě ona. Malování se mi zalíbilo, absolvoval jsem potřebné kurzy v Německu a udělal si certifikáty. Nyní už mohu tuto skvělou a jednoduchou techniku učit i další lidi jako jsem byl já sám, to znamená ty kteří třeba neumí namalovat ani tužkou prasátko :)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Pavel Michalica

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--