Vzhledem k mateřské dovolené budu moci vyřizovat případné objednávky se zpožděním. Moc děkuji za pochopení.
Profil uživatele
pavlabobo
Prodávající
Uhlířské Janovice
Registrace: 18.7.2009

Vítám vás ve svém virtuálním obchůdku.

Jsem mamka na mateřské dovolené, která díky tomu změnila svůj pohled na svět a začala si spoustu věcí doma sama vyrábět - ať už je to kosmetika, potraviny, oprášila jsem starý šicí stroj po babičce - je to důchodce, ale základní stehy zvládá :)

Takže mimo jiné zde nabízím pár drobností, které ve chvilkách volného času spíchnu, je to takový můj způsob odreagování se od vaření příkrmů, přebalování, lezení po čtyřech, stavění kostek... :)

Většina jsou věci, které jsem si šila pro sebe či pro známé a našila jsem pár kousků navíc. Třeba někomu padnou do oka a mne to samozřejmě také potěší.

Jinak jsem absolventkou Střední školy uměleckých řemesel - obor tvorba hraček a dekorativních předmětů, dále UHK - textilní tvorba a stihla jsem se vyučit i čalounicí - řemeslo je řemeslo :) tak je fajn jej uplatňovat při budování a přestavbě baráčku.

Zvu Vás také do obchůdku mé mamči: Alča-

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou poštou po obdržení platby na účet - balené v bublinkách či kartonech, podle velikosti zboží.Poštovné dle ceníků ČP. Na žádost zákazníka lze zaslat zboží i na dobírku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
755273
15.10.2018 AKCE nakupujte na Vánoce v klidu a s předstihem. Do konce října sleva 10 % na vše. Při objednávce zadejte slevový kód: YIR-UW1-A98.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.