Domů Profil prodejce peaceka art
  • Prodejce od r. 2018
  • Supíkovice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 18.10.2018
Město: Supíkovice
Stát: ČR

peaceka art

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Miroslava Vašutová

*1983

  • ZUŠ Jeseník
  • Střední umělecká škola grafická Jihlava– Propagační výtvarnictví
  • 2016-18 Univerzita Palackého v Olomouci – Pedagogické studium učitelů uměleckých odborných předmětů se zaměřením na výtvarné výchovy
  • 2018 kurz tetování – Ivo Výboch

Po SŠ škole jsem pracovala v Brně jako web designérka, grafička pro brněnské výstaviště i jako reklamní grafička se specializací na logo design. Mou nezapomenutelnou zkušeností bylo malování diskoték a kolotočů v Brně technikou Airbrush v interiérech a exteriérech Rakousku i v Brně.

Po přistěhování spět do rodného města Jeseník a pro nedostatek pracovního uplatnění v oboru jsem po narození dcery pracovala jako skenerista na exekučním úřadě, knihovnice nebo jako pracovník (zametač) u obce.

Ve volném čase, kterého se mě jako svobodné matce dostává poskromnu pracuji na realistických portrétech na zakázku. Některé mé portréty jsou pověšeny na zdech například ve Švýcarsku a Slovensku. Na zakázku tvořím také firemní loga pro různé společnosti.

Poslední dobou jsem objevila kouzlo facepaintingu a bodypaintingu, kdy realizuji své návrhy s prvky komiksu přímo na lidské tělo a vystupuji na různých akcích například Tattoo session silesia.

Před dvěma roky jsem objevila techniku kreslení pravou hemisférou a zatoužila jsem takto účinně vyučovat děti i dospělé. Své kurzy jsem vyzkoušela po dobu 2 let na lidech různých věkových kategorií a mohu říci že úspěšně. Pro jsem se rozhodla rozšířit své znalosti dalším studiem. Nyní po studiu mohu opět své kurzy zahájit. Pravě před měsícem jsem dokončila své studium a ve stejném čase jsem dokončila svůj vysněný tatérský kurz a momentálně se zdokonaluji v této technice. Tetování se hodlám dále profesionálně věnovat v tatérském studiu u Ivo Výbocha v Krnově.

Stojím na začátku své cesty svobodné pracující matky s velkým snem živit se svým uměním a bavit se nadále výtvarnem, překonávat sebe i své možnosti a nacházet hranice své kreativity (sice ve středním věku, ale s obrovským odhodláním.)

Občas věnuji spíše pro odreagování komixu než realistické kresbě.

Můj život je prostě kreslení, kreativita a výtvarné nadšení.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od peaceka art

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--