Profil uživatele
PEPeTo
Prodávající
praha 4
Registrace: 29.12.2010

Tak a je to tu.

DĚKUJI a naviděnou v jiných projektech!

--------------------------------------------------------------------------------

Na objednávku již bohužel nevyrábím (leda byste mě dlouho přemlouvali), synové vyrostli, dcera má zásobu, já se vracím zpět mezi lidi a svou milovanou zahradní a "domovní" architekturu. A ilustraci. A třeba zase něco vymyslím :).

Děkuji všem příznivcům za podporu, snad se ten můj plstěný duhový otisk v pár dětských pokojích bude v závěrečném součtu taky počítat...

Díky!

Eva

 

 

 

Vítejte!

U nás najdete věci, které jsme z nějakého nutkání vytvořili pro kamarády, pro sebe anebo - a to teď zejména - pro naše děti, a osvědčilo se to. Stěžejním předmětem prodeje jsou však nyní první, původní a jedinečné

koleje pro vláčkodráhy:

Welcome to the world of Rainbow Railroad PEPeTo. Choose one concrete rail or a set on order. Write us your railway/trainspotter´s wishes, the address, the geometry... we´ll do it with pleasure.

Bienvenue chez PEPeTo, Rails d´arc-en-ciel. Choisisez les rails sur commande ou deja fini, la route concrete de Votre village, le peysage favorable. Nous les fairons avec plaisir.

Doplňkové koleje pro vláčkodráhy jsme začali víceméně z nouze a nedostatku vkusného zboží na trhu ručně vyrábět pro našeho syna, pro jeho tříleté kamarády a nyní i pro Vás.

moosgummi a ikeaplsť a maxim plsť a maxim

Dekorace jsou vytvořeny z plsti českého původu, tloušťky 3mm, v duhové barevné škále.

Dříve jsme vyráběli i dekorace z moosgummi, ale to jsme po pár letech opustili, tíhneme k přírodním materiálům.

Základní řada "Essence" je zaměřena na jednotlivé kusy kolejnic, které samotné či v páru zpestří již hotové kolejiště.

Řada "Naše Vlastička" je věnována konkrétním místům a výletnickým cílům v naší republice, forma je opět stylizovaná, ale výsledek všeříkající.

 

Nabízíme i zvýhodněné sety tří, čtyř či osmi kolejnic - neplatíte poštovné, ušetříte a Váš strojvůdce to bude moct rozjet rovnou ve velkém. Tyto sety vyrábíme obvykle na základě Vašeho přání - vznikla tak už nejedna "cesta z Prahy domů" anebo "na chalupu":

Všechny kolejnice jsou kompatibilní s ostatními vláčkodráhami na trhu, používáme koleje IKEA a MAXIM.

Na míru Vašim požadavkům je možno vše dané změnit, můžete si vybrat přímo adresu, čtvrť, zhruba popsat jak to má vypadat... jako zde v Družstevní ulici, kde "je 5 paneláků, žlutý vlevo", jinde zase moderní rodinný dům a jinde ulice, kam se jezdí k babičce:

Vzhledem k tomu, že samotné koleje jsou určeny věkové kategorii od tří let, i naše kolejnice jsou omezeny věkem minimálně tří let... je ovšem třeba napsat, že lepidlo a ostatní použité materiály jsou zdravotně nezávadné, lepidlo má atest na použití pro hračky pro malé děti a jediné, co jsme vysledovali jako možný bezpečnostní problém je, že prstíčky ročního dítěte se akorát vejdou do zámečku kolejnice a nechce se jim ven. Doporučujeme tedy vyčkat podle Vašeho uvážení alespoň do dvou, dvou a půl.

Výrobky vznikají ve 100% nekuřáckém prostředí, ale máme venkovního kocoura. Samozřejmě mu koleje nedáváme do pelíšku, ale abyste o tom věděli.

A samozřejmě se i na naši tvorbu vztahují autorská práva... nevíte přesně, jak to s tím vlastně je? Článek o autorských právech...

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

 

Dárkové balení po dohodě rádi zajistíme.

A ještě jsme něco nenapsali?... {#emotions_dlg.premyslim} ... kdyžtak jsme to asi napsali do blogu.

Takže ještě jednou - vítejte a budem rádi, když si něco odnesete. I dobrý pocit se počítá :).

leficka a prb

Mašinka při jízdě městem.

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně či cenný balík, baleno v bublinkové obálce či krabici (nové či recyklované, dle Vašeho přání a účelu) dle objemu a množství. Odesíláno beze spěchu jednou týdně, pokud to hoří, vpište to, prosím, do poznámky k objednávce, poběžíme. Cenu poštovného a balného si dovolujeme upravit v návaznosti na velikost objednávky větší než 8-mi set; dvoukilový balík velikosti Maxipsa Fíka za 59 korun prostě neumíme poslat. Díky za pochopení. The shippment and packing fee will be determined according to the Czech Post prices (based on the expected weight and size). Le prix de postage et frais d´embalage sera determine en correspondence des tarifs de La Poste Tcheque (sur la base de poids et dimensions supposé).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
500728
15.4.2016 Tak přecijen ještě jedna zakázka mi nedala spát, zde je o ní víc: www.fler.cz/blog/slovacka...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.