Menu
--
Domů Profil prodejce Peti Design
  • Prodejce od r. 2012
  • Liberec, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 18.4.2012
Město: Liberec
Stát: ČR

Peti Design

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám vás u mne :-)

Najdete tu většinou šité tašky a přívěšky z polymerové hmoty.

S šitím jsem začínala jako samouk v dobách, kdy se ještě nedalo běžně sehnat pěkné moderní oblečení. Když to už pak problém nebyl, šila jsem jen příležitostně textil do bytu nebo upravovala a přešívala oblečení, vše jen pro vlastní potřebu. Před pár lety jsem v jednom známém obchodním domě uviděla pěkné látky se zajímavými vzory, a tak mě napadlo, že by z nich mohly být pěkné tašky, a tak jsem nějaké ušila pro sebe a pro dceru. Když se pak dcera přihlásila na Fler, zjistila jsem, že jsem nebyla zdaleka jediná, koho to napadlo. Tak jsem se na Fler zaregistrovala také , ale teprve teď po roce budu vkládat první výtvory. A to proto, že jsem stačila šít jen tašky pro sebe, dceru, pro známé nebo jako dárek. Mým hlavním koníčkem je sport, tak času na tvoření není tolik, kolik bych chtěla.

Na tašky nemám žádný střih, prostě vezmu látku a stříhám.. Řídím se vzorem nebo tím, pro koho a k jakému účelu taška bude.

Vloni jsem se také seznámila s polymerovou hmotou. Nejdříve jsem dostala od neteře pár přívěšků, a ty se mi tak líbily, že jsem je chtěla zkusit vyrobit sama. Musela jsem přece mít různé barvy a tvary k různému oblečení :-) Přívěšků bylo víc než já a dcera stačíme unosit, tak jdou na odbyt i mezi známými a nějaké zkusím nabídnou i tady. 

Zavítejte také k dceři, má krásná okřídlená trička a peříčkové náušnice :-)

//www.fler.cz/dracice-pet

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Peti Design

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím