Domů Profil prodejce Petite Fraise
Jahodová Kamila
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Děčín, ČR
  • 1104 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (338) 100%
Nadšenci: 2479
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1104
Registrace: 25.3.2011
Město: Děčín
Stát: ČR

Petite Fraise

/ Prodávající
Novinky
1006686
5.5.2022 21.-22.5. Nás můžete vidět na Dyzajn marketu léto.
Těšíme se na vás
Vaše Fraise

Vítejte v atelieru Fraise, vítejte ve světě originality,

 

 

 

Jsme tu, abychom Vám ukázali, že jste neobyčejné, krásné a jdete s dobou. V autorském ateliéru Fraise, který šije pro Vás a přímo na Vás už několik let, ctíme Vaši individualitu a jedinečnost. V mých rukách a rukách šikovných kolegyň tu vznikají jak pohodlné kalhoty na jógu, které nikde jinde nenajdete, tak ležérní business nebo městská móda, které umí zaujmout.

Na to všechno používáme materiály špičkové kvality z Čech i ze zahraničí. Ve Fraise se nejen šije, ale i šitím žije. Šití je taková moje terapie, kdy jsem excelové tabulky nahradila koníčkem, ze kterého se narodilo Fraise. S každým kouskem oblečení si chci pohrát a utvořit z něj dokonalý kousek, který vynikne ve Vašem šatníku i na Vašem těle. Kousek, ve kterém prožijete samé krásné chvíle. Kousek, který bude vaši součásti a který váš dobrý pocit znásobí.

Na trh jsme přišli v roce 2011, kdy se nám podařilo projektem originálních oděvů Fraise zaujmout porotu soutěže Rozjezdy roku a umístit se na krásném 2. místě. Oblékli jsme tým T-mobile, Origlame a jiné. Naše oblečení se objevilo i na prknech, která znamenají svět. 

Dvakrát do roka tvoříme ucelené kolekce, které na sebe navazují a dají se kombinovat napříč dobou, kdy vznikly. Občas proložíme stálé kolekce nějakou limitkou, kterou můžete vidět u nás v atelieru, nebo na největší openair výstavě Dyzajn market v Praze, které se pravidelně účastníme. 

S Fraise rozhodně nezapadnete v davu. Baví mě ženské křivky, a jelikož jsem i já majitelkou pořádných křivek, snažím se střihy vymýšlet s důrazem právě na ně.  Těšte se i nadále na nápadité střihy, vypracované detaily, extravaganci, ale zároveň kvalitu a pohodlí. Váš dobrý pocit začíná u Fraise.  

Vaše Fraise

 

 

A na naše modely se můžete těšit i v blížícím se filmu Pánský klub.

V kinech již 2.6.2022

 

 

 

 

Zde si můžete přečíst malé povídání o mé cestě k šití :o) //finance.idnes.cz/kamila-jahodova-a-jeji-textilni-manufaktura-fex-/podnikani.aspx?c=A140305_124354_podnikani_sov

v proti šedi mini člávek :o)

//www.protisedi.cz/article/kamila-jahodova-fraise-posloucham-jedine-sve-zakaznice

Jedna stránka v Mamince 10/2016 

 

ZBOŽÍ LZE ZASÍLAT I NA SLOVENSKO !!

Způsob dopravy
Zboží bude zasláno službou DPD a zabaleno v igelitové nepromokavé obálce.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Petite Fraise

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--