Domů Profil uživatele petrakot
  • Na Fleru od roku 2008, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (276) 100%
Registrace: 22.10.2008
Stát: ČR

petrakot

/ Nakupující
Profil

Jmenuji se Petra. Pletení a háčkování bylo, je a bude mým koníčkem. V současnosti se mu snažím věnovat naplno.

Snažím se o vytvoření obchodně-poradenského webu, který nabízí nejen příze, ale také popisy zdarma o kterých diskutujeme, aby se výrobek tvořený vlastníma rukama povedl. Každý měsíc pleteme nebo háčkujeme společně tzv. model měsíce.

Díky soukromému nakladatelství jsem vydala knihu Očko k očku:

Zatím 6x jsem uspořádala akci pod názvem Wool party - na dvou z nich jsme vytvořily nové rekordy do guinessovy knihy rekordů. Hlavní myšlenkou těchto akcí je "setkání nejen s vlnou", přiblížit a představit novinky mezi přízemi, ale také ukázat techniky, případně postupy, které nás zajímají, ale nemáme v okolí nikoho, kdo by nám je předvedl. Na konci akce pak v rámci modní přehlídky představuji modely, které mají ukázat materiál v akci, ale také inspirovat....některé z modelů byly pletené speciálně za účelem přehlídky 09 a přehlídky 08 . Loňský 4 ročník wool party byl zakončen velkou módní přehlídkou, kde se kromě mých výrobků představila tvorba Leoše Macenauera a vlasového studia Vlasárna.

Loňský 5. ročník byl opravdu nabitý. Fotky z pátku 15.4. a ze soboty 16.4. Opět jsme ho zakončili velkou módní přehlídkou, kde kromě pletené módy byly opět účesy - tentokrát studia Hair Style Ivy Vrbové a Míši Nevrlé a společenské šaty Lenky Štěpánkové.

Letošní již 6. ročník byl opět něčím nový. Sešlo se nás skoro 90!!! a podtématem bylo: udělej radost dětem z dětského domova Prostějov malou hračkou. Povedlo se a rozzářené oči dětí nám byly obrovskou odměnou. Děkuji všem, kteří se účastnili a podíleli. Fotky z akce jsou k nahlédnutí zde.

V únoru 09 jsem v Loskutákovi  představila nejen bambulkovou přízi, ale i vestičku s návleky z ponožkové příze :-)). V červnu 09 pak v dalším vydání Loskutáka se dostalo i na háčkované kozačky. V lednu 2010 jsem se věnovala bytovým doplňkům :-). V dubnu 2011 jsem ukázala netradiční velikonoční výzdobu, co vlastně potřebujete k vytvarování vajíčka. Protože jsem na pískovišti naučila háčkovat spoustu maminek, vrhla jsem se v současné době i na kurzy v háčkování nejen pro začátečníky....plánů mám hodně :-). Velikým úspěchem pro mě, je umístění dvou mých výrobků v galerii čtenářek prestižního časopisu o pletení Vogue knitting.

Věnuji se převážně zakázkovému pletení a háčkování. Mám ráda extravagantní věci, pletenou a háčkovanou módu sama ráda nosím, a mám vždycky velkou radost, když si zákaznice objedná modýlek, který na mě viděla :-).

Více mé práce najdete na mých webových stránkách. Budu ráda, když zavítáte...

Na fleru prodávám výrobky, které jsou buď ihned k dispozici / většinou výrobky z přehlídek /, ale také sem dávám věci pro Vaši inspiraci a představu, co lze udělat třeba na zakázku.

Děkuji za Váš zájem, protože když jste dočetli až sem, znamená to, že Vás moje práce zajímá.

Zde na fleru jsem založila klub "šlapeme ve špercích", protože jsem zjistila, že šperk můžeme mít nejen na krku ale také na nožce... a když jsme zaměstnané, je docela těžké najít čas na pletení velkých projektů, proto jsou ponožky ideálním výrobkem, který nám zabere "jen pár hodin" a navíc jím můžeme někoho obdarovat.. Některé z již hotových šperků jsou k vidění u mě v obchůdku. Takže pokud pletete a chcete ve špercích také chodit, přijďte mezi nás :-).

Petra

 

Photobucket Photobucket

 Bannery vytvořil saturnin, obrázky ke stažení a podmínky užití najdete zde.

Fler Boxy
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--