Profil uživatele
Peťule z Korunky
Prodávající
Čermná nad Orlicí
Registrace: 17.12.2010

Dobrý den z Korunky!

Jmenuji se Petra, mám manžela Petra a syny Petra (5,5 let) a Tomíka (2,5 let) a se svou rodinou bydlím na Korunce v Čermné nad Orlicí. Tak jak je krásný název je krásná i naše malá osada uprostřed Přírodního parku Tichá Orlice. Máme velký dům z historií od roku 1883 a k tomu velkou zahradu, jabloňový sad, louku, lesík, ovce, kozy, králíky, slepice a kočky.

Mám moc ráda přírodu a naši zahradu, sázím stromy a keře, které jsou jedlé, zkouším i ty netradiční. Ráda pěstuju a sbírám různé bylinky a koření. Z plodů své zahrady ráda tvořím různé dobroty (pečený čaj, marmelády, šťávy) a letos poprvé jsem se vrhla i do výroby bylinkových sirupů dle vlastní receptury.

Klasickou bezovou šťávou z květů to začalo a v září pak na svět přišly dva originální sirupy. POHODA - pro dobré zažívání a na nervy a LEDOVÁ KRÁLOVNA - při nachlazení, rýmě a kašli ke zklidnění.  Tenkrát jsem je prodávala ve svém blízkém okolí a měly velký úspěch. A tak jsem sice dlouho váhala, ale nakonec jsem se rozhodla nabídnout je i vám, navštěvníkům Fléru.

Doufám, že rozšířění stávající nabídky sirupů z bylinek na Fleru uvitáte jako zpestření a moje sirupy vám zachutnají a snad pomohou i trochu při léčení menších neduhů a rozhodně zlepší vaši náladu.

Ráda čtu různé knihy. Všechno to asi začalo přečtením Anastasie - 8 knih Vladímíra Megreho ze série Zvonící cedry Ruska a pak už "tak nějak samy" navazovaly další a další. O bylinkách, o čakrách, o Bachových esencích, o barvách aury, o duševních příčinách nemocí apod. Všchno to do sebe tak nějak pěkně zapadá a já si konečně dovolila začít relaxovat při vybarvování mandal. Nabízím Vám proto i obrázky mandal k harmonizaci čaker.

Přeji příjemné nakupování, barevné pohlazení a dobrou chuť!

Způsob dopravy
Česká pošta - sirupy a obrázky - doporučený balík, přání - obyčejná obálka.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím