Domů Profil prodejce Peťule z Korunky
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Čermná nad Orlicí, ČR
  • 4 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 8
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4
Registrace: 17.12.2010
Město: Čermná nad Orlicí
Stát: ČR

Peťule z Korunky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den z Korunky!

Jmenuji se Petra, mám manžela Petra a syny Petra (5,5 let) a Tomíka (2,5 let) a se svou rodinou bydlím na Korunce v Čermné nad Orlicí. Tak jak je krásný název je krásná i naše malá osada uprostřed Přírodního parku Tichá Orlice. Máme velký dům z historií od roku 1883 a k tomu velkou zahradu, jabloňový sad, louku, lesík, ovce, kozy, králíky, slepice a kočky.

Mám moc ráda přírodu a naši zahradu, sázím stromy a keře, které jsou jedlé, zkouším i ty netradiční. Ráda pěstuju a sbírám různé bylinky a koření. Z plodů své zahrady ráda tvořím různé dobroty (pečený čaj, marmelády, šťávy) a letos poprvé jsem se vrhla i do výroby bylinkových sirupů dle vlastní receptury.

Klasickou bezovou šťávou z květů to začalo a v září pak na svět přišly dva originální sirupy. POHODA - pro dobré zažívání a na nervy a LEDOVÁ KRÁLOVNA - při nachlazení, rýmě a kašli ke zklidnění.  Tenkrát jsem je prodávala ve svém blízkém okolí a měly velký úspěch. A tak jsem sice dlouho váhala, ale nakonec jsem se rozhodla nabídnout je i vám, navštěvníkům Fléru.

Doufám, že rozšířění stávající nabídky sirupů z bylinek na Fleru uvitáte jako zpestření a moje sirupy vám zachutnají a snad pomohou i trochu při léčení menších neduhů a rozhodně zlepší vaši náladu.

Ráda čtu různé knihy. Všechno to asi začalo přečtením Anastasie - 8 knih Vladímíra Megreho ze série Zvonící cedry Ruska a pak už "tak nějak samy" navazovaly další a další. O bylinkách, o čakrách, o Bachových esencích, o barvách aury, o duševních příčinách nemocí apod. Všchno to do sebe tak nějak pěkně zapadá a já si konečně dovolila začít relaxovat při vybarvování mandal. Nabízím Vám proto i obrázky mandal k harmonizaci čaker.

Přeji příjemné nakupování, barevné pohlazení a dobrou chuť!

Způsob dopravy
Česká pošta - sirupy a obrázky - doporučený balík, přání - obyčejná obálka.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Peťule z Korunky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--