Profil uživatele
Petule13
Prodávající
Praha 5
Registrace: 7.12.2008
Od dětství se věnuju ručním pracím - vyšívání, pletení, háčkování. V dospělosti jsem přidala keramiku, vitráže a výrobu šperků. Ve svých výrobcích se snažím podtrhnout jednoduchost a originalitu, která někdy v našich obchodech chybí. Náušnice je možné též vyrábět z plastových háčků (do uší)- příplatek 10 kč nebo ze stříbrných háčků - příplatek 25 kč. Náhrdelníky jsou vždy tvořeny z lanka,které může mít délku dle přání. Náramky jsou tvořeny také lankem (délka dle přání) nebo kroužky (náramek je vždy delší a lze zapnout na konkrétním kroužku dle potřeby). Při obejdnávce nad 500kč neúčtuji poštovné. Při objednávce nad 300 kč obdržíte dáreček (náušnice, náramek nebo náhrdelník barvy-jež zakoupíte, avšak jinou variantu - abyste mohli střídat. Přeji příjemné nošení.
Způsob dopravy
Poštou, doporučeně v obálce s bublinkami, která dostatečně ochrání zboží( platbou předem na účet). Po odeslání zboží poštou posílám e-mail o odeslání zboží. Možnost osobního předání v Praze bez účtování poštovného.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím