Domů Profil prodejce Planet Volitans
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Mohelnice, ČR
  • 488 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (130) 100%
Nadšenci: 838
Aktivita: aktivní
Prodáno: 488
Registrace: 21.3.2012
Město: Mohelnice
Stát: ČR
Důležitá informace: V současné době se termín dodání pohybuje mezi 2-3 týdny. Děkujeme za pochopení. PV

Planet Volitans

/ Prodávající
Novinky
711250
29.3.2018 Poslední kousky, které čekají jen na Vás! Solitéry putující do pomyslné síně slávy. Mrkněte do sekce Výprodej.

Pod hlavičkou Planet Volitans navrhujeme a vyrábíme nástěnné a stolní hodiny, poznámkové bloky či kalendáře.

Hodiny s vlastním designem dodáváme ve stylovém provedení bez rámu na pevné destičce nebo s elegantním rámečkem z kovových profilů, případně z jemného dřevěného masivu. Vyznavače luxusu můžou pak zaujmout hodiny vsazené do dřevěných ráměčků Art, vyrobených z pečlivě vybraného kusu ořechového nebo akátového dřeva, kdy se každý kus díky jedinečné kresbě a struktuře dřeva stvává neopakovatelným originálem.

Standardně nabízíme rozměr hodin 22 x 22 cm, milcům menších tvarů můžeme doporučit hodiny o velikosti 12 x 12 cm a naopak příznivcům všeho, co je velké, hodiny 30 x 30 cm (větší rozměr než 30 x 30 cm neumožňuje bezpečné zavěšení hodin na zeď). Uvedené rozměry jsou pro hodiny bez rámečku.

Poznámkové bloky ve formátu A5 a A6 nabízíme v linkované i nelinkované variantě, ručně vyrobené z materiálů příjemných na pohled i na dotek.

Pokud si budete přát úpravu navržených designů, rádi Vám vyhovíme, pokud to naše časové a jiné možnosti dovolí. Grafické úpravy, podle rozsahu úprav, mohou mít vliv na konečnou cenu.


Při tvorbě výrobku na přání zákazníka se může termín zhotovení prodloužit cca o dva týdny. Dříve, než učiníte samotnou objednávku produktu na míru, kontaktuje nás, prosíme, Fler poštou. My návrh na míru připravíme a vystavíme s konečnou cenou na Fleru přímo pro Vás. Poté si zboží budete moci objednat.

Děkujeme za Vaši návštěvu.

 

Kontrolu došlých plateb provádíme většinou pouze 1x týdně. Na základě toho vyřizujeme došlé objednávky.

Zasíláme prostřednictvím DPD kurýra. Osobní odběr v Hradci Králové je možný, ale pouze po předchozí domluvě.

Zboží balíme do kartonových krabic a bublinkové fólie.

Případné reklamace zasílejte, prosíme, na adresu do Hradce Králové.

Termín dodání je u většiny zboží 2-3 týdny.

 

Dostal se k vám poškozený balíček nebo jste vadu způsobenou přepravou (kurýr DPD) zjistili až po otevření? To nás moc mrzí. Máme pro vás návod, jak v takových situacích postupovat, aby se vše co nejrychleji vyřešilo.


Přivezli mi balíček a zjistil(a) jsem, že:


Přepravní obal je na pohled poničený nebo zdeformovaný.
• V případě, že vám kurýr přivezl poškozený balíček, máte plné právo ho odmítnout. Zároveň ale můžete balíček přijmout, sepsat s kurýrem formulář Zápis o škodě (pokud již není sepsaný z depa) a zkontrolovat, zda nedošlo k porušení jeho obsahu. Pokud je zboží poškozeno, můžete balíček rovnou vrátit kurýrovi a poté nás kontaktujte, abychom reklamaci vyřídili.


Přepravní obal je v pořádku, ale obsah je poškozený.
• Pokud zjistíte, že je obsah balíčku poškozený, nejpozději do 2 dnů vyplňte formulář Zápis o škodě na www.dpd.cz/reklamace nebo v den převzetí balíčku kontaktuje přímo nás, abychom reklamaci vyřídili.

NÁVOD K ZAVĚŠENÍ HODIN BEZ RÁMEČKU

Hřebíček s hlavičkou zatlučte do zdi tak, aby vyčnívalo cca 5 mm. Hodiny zavěste na hřebíček za otvor, který se nachází na zadní straně hodinového strojku.

Správně zavěšené hodiny:
Hřebíček zcela schovaný v otvoru strojku, strojek nasazený zcela u zdi, hodiny vodorovně se zdí.

Způsob dopravy
Kontrolu plateb provádíme většinou pouze 1x týdně. Na základě toho vyřizujeme došlé objednávky. Zasíláme kurýrem DPD, kterému poskytujeme Vaše osobní údaje pouze pro účely řádného plnění zasílatelských služeb. Osobní odběr zboží je možný v Hradci Králové, a to po předchozí domluvě. Balíme do kartonových krabic a bublinkové folie. Doba dodání u většiny výrobků 2-3 týdny.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Planet Volitans

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--