Profil uživatele
Podnikavá dívka
Prodávající
Zdice
Registrace: 3.2.2018

15:9:2018

ZÁŘIJOVÁ AKCE

Do konce září pravidelně SLEVNÍM jeden výrobek o 50%. Sledujte profil. TO SE VYPLATÍ :)

 

23.6.2018

Dnes jsme zařadili novou kategorii do DOMÁCNOSTI - DĚTSKÝ POKOJ. Jako první vlaštovka v ní zahnízdila klučičí námořnickí girlanda. Další kousky jsou "na cestě" :)

 

14.6.2018

Dnes byly vloženy novinky do domácnosti - ŠMINKÁTORY - jsou vyrobeny z recyklovaného papíru a korku. Jsou potaženy látkami z dovozu.

Jako další novinka je kokosové vlákno v materiálu pro Vaše kreativní vyžití :)

 

13.6.2018

Dnes jsem pro Vás do naší nabídky přidala sekci KREATIVNÍ MATERIÁL. V tuto chvíli zde naleznete knoflíčky a filc. Sekce bude postupně doplňována.

V minulých dnech přibyla sekce NATURE. Ta je má oblíbená. Ukazuje směr, kterým se snažím se ubírat. Výrobky pro přírudu, z přírodních materiálů, zero waste, z recyklovaných materiálů a podobně. Zamilovaná kočka

16.4.2018

Šálová akce je pryč, stále však můžete výhodně nakoupit ve velikonočním výprodeji. A nebo taky ne. Co takhle naše celoroční výrobky :)

6.4.2018

Velikonoce jsou za námi. Ode dneška do 20.4.2018 Vám přinášíme slevu 50% na veškeré velikonoční výrobky. Ceny jsou nyní u výrobků znázorněny již po slevě. Přejeme Vám příjemný nákup PD.

 

30.3.2018

Že by zima již konečně skončila? Blýská se na lepší časy :) A proto jsem pro Vás připravila velkou POZIMNÍ akci. Veškeré šály, které najdete v mé nabídce, nyní koupíte se slevou 50%. Tato sleva je promítnuta v nové uvedené ceně a platí do 15. dubna 2018 :). Hezký sluníčkový den a krásné prožití Velikonoc  PD.

Způsob dopravy
Balíčky zasílám doporučeně, jako balík do ruky, balík na poštu. Jelikož se snažím chránit přírodu a minimalizovat odpad, používám také již použité obaly. Tyto obaly jsou čisté a nezávadné, ale pokud si vysloveně nepřejete výrobky takto dostat, nebojte se mi napsat :)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.