V Lednu 2018 - poštovné zdarma ! :-)
Profil uživatele
PresentsRadka
Prodávající
Valašské Meziříčí
Registrace: 13.3.2010

Vítejte v mém Fler obchůdku :-) 
Šperky navrhuji jak pro každodenní nošení tak i pro výjimečné situace jako jsou svatby, plesy, věnečky, i různé výroční oslavy. Vyrábím kompletní sortiment bižuterie od ozdob do vlasů, přes korunky, náušnice, náhrdelníky, hodinky, náramky a brože. Díky precizní ruční výrobě se tak každý šperk stane nezaměnitelným originálem, do kterého vkládám svoji energii a um. Tím se má nabídka stává velmi bohatou a po vhodném výběru dokonale podtrhnou Vaši osobnost i důležitost situace. Zdůrazní celkový dojem, okouzlí i nadchne :-)

Můžete si vybrat z uvedených fotek nebo si můžete vymyslet šperk sami, jak by měl vypadat, aby rozzářil Vaše všední dny. Vymyslete si barvu, která se Vám bude hodit, nebo se nechte překvapit. Věřte nebo ne, nový doplněk udělá z všedního oblečení neokoukaný outfit.

Vše drátkuji kvalitním postříbřeným drátkem. Na přání můžu dodat i stříbrné háčky do uší nebo i speciální dárkové balení. Rozhodně jsou to originální věci, které nikde jinde nekoupíte :-)

Přeji ať je každý Váš den o něco krásnější. 

Maluji i svíčky na zakázku. které jsou vhodné jako dárek k narozeninám či svatbě.. Maluji i 4-5ti dílné moderní obrazy a malby na zeď. Některé mám i na ukázku.

                

 

Způsob dopravy
česká pošta, bublinková obálka. pokud budete chtít i dobírka, ale cena se zde zvedá podle váhy
Obchodní podmínky

REKLAMACE: 
Kupující (fyzická osoba) má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum doručení přepravní firmou). Prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku převodem na účet zákazníka. 
Vrácení peněz provádím pouze převodem na účet. Od vrácené částky budou odečteny náklady spojené s objednávkou pro zákazníka a expedicí zboží které prodejce vynaložil v souvislosti s dodáním zboží zákazníkovi (např. přepravné, přebalení zboží apod.). O rozhodnutí, že kupující odstupuje od kupní smlouvy informuje dodavatele písemně nebo elektronickou poštou. Doručení zboží do sídla provozovatele internetového obchodu hradí spotřebitel. Zboží zasílám (nad 500 Kč doporučuji pojistit) poštou, nebo přepravní službou, po dohodě i osobně. Zboží posílejte na dobírku. Bude-li zaslané zboží nekompletní, vykazovat znaky poškození nebo používání, bude zasláno kupujícímu na jeho náklady zpět.

Zboží na přání zákaznic dle vlastních originálních představ, nemůže být reklamováno. Je vždy nafoceno a předáno k nahlédnutí dříve než je zboží odesláno.

Zboží, které je zhotovené dle požadavků zákazníka ( barva, velikost, styl atd. ) je individuální, a proto případné reklamace nejsou v tomto případě možné.

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s uvedenými obchodními podmínkami.

 
Vrácena bude platba pouze za zboží (ne za poštovné). 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: 
Veškeré osobní údaje nakupujících jsou použity pouze pro vyřízení objednávky. 
V žádném případě nejsou tyto udaje žádným dalším způsobem nikterak zpracovávány ani předány třetím osobám.

Děkuji, že jste dočetli až sem a přeji Vám příjemné nakupování :-) 

Radka Paintart

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
681510
10.12.2017 V lednu 2018- neplatíte poštovné, zboží vystavím nebo si sami můžete svůj šperk vymyslet - ráda vám s tím pomůžu. Přeji hezké Vánoční svátky naplněné Boží láskou a radostí :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.