Zakázky do odvolání nepřijímám.
Profil uživatele
Pruhovaná myš
Prodávající
Ostrava
Registrace: 23.5.2009

 

Nejprodávanejší zboží: 

 

Moje tvorba? 

Nápad+profesionální zpracování kvalitního materiálu, vyrobeného v Čechách českými ručičkami= nadčasový kousek, který nám vydrží roky a nikdy neomrzí. A, věřte mi, budete v módě vždy o krok napřed ...

Chcete vědět víc? Pak čtětě dál.....Tvoření mě pohlcuje a uspokojuje mou potřebu hrát si. Navrhuji interiéry, vymýšlím a vařím nové zdravé recepty, maluji, tisknu, vyrábím si šperky, brože, barvím látky, batikuji, občas vyšívám, ....A protože jsem stejná jako Vy...a neustále nemám co na sebe, tak od malička přešívám, stříhám a šiju svoje autorské modely. Střihy si konstruuji sama. Preferuji přírodní kvalitní materiály od českých výrobců.

To, co máme na sobě, o nás beze slov hodně prozrazuje.....jaké jsme, co chceme, po čem toužíme, jak se dnes cítíme a mnoho dalšího, ....každý den se znovu probouzíme do nového dne, ve kterém se všechno mění a my jsme dnes taky jiné než včera. Každý den oblékáme své tělo do práce, na sport, na úklid, na kafíčko s kamarádkou, do baru, do ložnice a pořád chceme být šik.....je moc krásné, že jsme každá jiná, každá originál, jedna  miluje volné oblečení, druhá upnuté, ...jsme jako mozaika, která se skládá z různých na prvních pohled nesourodých kostiček a ejhle, při pohledu z dálky uvidíme krásný obraz. 

Srdečně Vás vítám ve svém obchůdku Pruhovaná myš, koukejte, vybírejte nebo se jen tak kochejte! 

PS. Doporučuji přečíst info o důležitých informacích, údržbě či velikostech, které najdete v záhlaví profilu. 

 

 Roztomilé čelenky k nové kolekci poskytla:

https://www.fler.cz/maria-accessories.

Jsou ženské, crazy, romantické a zatraceně sexy....myslím, že i mě docela proměnily:)!

 

Milé zákaznice, drobné opravy jako zkrácení rukávů, nohavic, atp... jsou po zakoupení a předchozí dohodě možné! Ale mějte, prosím, na paměti, že cena slevněného zboží zpravidla nepokryje ani pořizovací náklady a budete-li si přát úpravy, cenu po dohodě navýším o hodnotu prováděných úprav.  

Ceny u vystavených modelů jsou za tyto vystavené modely, pokud budeme pro Vás šít model na zakázku v jiné velikosti či s úpravami ve střihu, ev. z jiné látky atd. bude cena upravena dle aktuálních pořizovacích nákladů.

 

Údržba a info pro alergiky:

1/ Perte ručně v dostatečném množství vlažné vody a s pracím prostředkem na  jemné prádlo do 30°C (případně zvolte program na jemné prádlo).

Jednostranné látky doporučuji prát na ruby, aby se předešlo oděru.

Nepoužívejte prostředky, které barevné prádlo bělí. Některé látky můžou při prvním praní barvit, zvlášť ty černé.

Nesušte v sušicce!!! Zvlášť ne bio materiály a jednostrané úplety.

Já peru vše v pračce a hlavně vše ždímám, ale suším pověšené na ramínku, případně rozložené na sušáku ve vodorovné poloze. Bio materiály doporučuji prát v jádrovém mýdle. Nebělit! A ještě jednou opakuji - nedávat do sušičky!!

2/ Žehlete po rubu, žehličkou nastavenou na první stupeň. Zvlášť opatrně s horkou žehličkou - rozhodně nežehlete švy! Nit je pružná, tudíž se může zapéct a potom škrábat (já se přiznám, že se se svými kousky nemažu, peru, ždímám, žehlím po rubu a dobrý).  Ale jistota je jistota, že?

3/ Zboží obsahuje elastan, polyester (nitě), atp. proto nedoporučuji pro alergiky! 

Velikosti:

Doporučuji řídit se mírami modelky či figuríny, které jsou uvedeny u jednotlivých oděvů a v případě nejistoty mě kontaktovat vnitřní poštou. Modely jsou zpravidla z pružného úpletu, jsou tedy nositelné pro více velikostí. Také není neobvyklé, že máme např. horní obvod M a zadeček např. z L-ka, takže pište, probereme to:). 

Velikost XS ( vel. 36)

horní obvod: 84 cm, 

obvod pasu: 66 cm, 

obvod boků (sedu): 90 cm.

 

Velikost S (vel. 38)

horní obvod: 88 cm,

obvod pasu: 70 cm,

obvod boků: 94 cm.

 

Velikost M (vel. 40)

horní obvod: 92 cm, 

obvod pasu: 74 cm, 

obvod boků: 98 cm. 

 

Velikost L (vel. 42):

horní obvod: 96 cm,

obvod pasu: 78 cm,

obvod boků: 102 cm.

 

Velikost XL (vel.  44):

horní obvod: 106 cm,

obvod pasu: 82 cm,

obvod boků: 100 cm.

 

Velikost XXL (vel. 46):

horní obvod:104 cm, 

obvod pasu: 86 cm, 

obvod boků: 110 cm. 

 

 

 

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující odesláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Pruhovaná prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/pruhovana. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost, střih) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle jeho přání.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu  a to do 14 dnů od jeho převzetí. V případě vrácení poškozeného či opotřebovaného zboží bude částka k vrácení o hodnotu poškození či opotřebení snížena. 

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách či v eurech na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

Poštovné (včetně balného) je u výrobků přednastaveno. Ale je-li zásilka větší, dovolím si ho navýšit ... a pochopitelně u MALÝCH balíčků poštovné snížit.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.****************************************************

Poděkování:

Děkuji milé a laskavé prodejkyni BOHDA, za její souhlas notně se inspirovat jejími Obchodními podmínkami. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
517410
7.6.2016 Zakázky do odvolání nepřijímám!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím