OTEVŘENO! Zatím jen otevírám krabici s již hotovými výrobky, na novinky a zakázky dojde, až mi miminko trochu odroste a dovolí :-) POŘÁD JEŠTĚ NĚCO MÁLO ZŮSTALO VE - velkém výprodej skladových zásob! Ceny jsou před... více »
Profil uživatele
puntík
Prodávající
Rosice u Brna
Registrace: 11.7.2008

 

OTEVŘENO! :-)

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Nová kolekce Fosforky:

 

Ryze pánská záležitost! Najdete v kategorii zápisníky u puntíka i u pointy.

 

 

 

Vítejte v mém plstěném světě!

Vytvářím kabelky, doplňky, záložky a zejména šperky z ovčího rouna, pečlivě vyrobené suchou i mokrou metodou plstění. Šperky často kombinuji s drátky nebo s polodrahokamy, s dřevem či skleněnými korálky. Jedná se vždy o původní návrh vytvořený buď v jediném provedení - tedy jako unikát, nebo v malé sérii. (Šperky rozdělené do tématických kolekcí najdete vystavené v blozích kliknutím na daný obrázek).

Najdete tu:

- Originální, autorské šperky

(další ve výstavbě...)

- Výtvarné knižní záložky kombinující rouno a silný nerezový drátek opět podle vlastního návrhu, a spojení těchto plstěných záložek s kaligraficky dozdobenými, malovanými nebo kreslenými zápisníky.

- Působivé ozdoby na hlavu od čelenek, přes baretky až po kloboučky vhodné pro různé příležitosti.

- Plstěné kabelky, kapsičky a šitíčkové neceséry.

- Bytové více či méně hravé dekorace a ozdoby

- Plstěné objekty jsou malé, velmi precizně vytvořené, vhodné nejen pro sběratele, při nichž jejichž "sochání" popouštím uzdu své fantazii, ignoruji své časové možnosti a bez ohledu na jejich užitnou hodnotu užívám si jejich zhmotnění.

 

Ve svém druhém krámku na Fleru nabízím své látkové a papírové hrátky.

 

 

Trochu málo, trochu více o mně se můžete dovědět v tomto ROZHOVORU.

A kdyby se Vám zachtělo uplstit si kuličky a nevěděli, jak na to, můžete se TU podívat, jak to koulí puntík :o)

 

V případě jakýchkoli dotazů mě prosím kontaktujte.

Děkuji za Vaši přízeň {#emotions_dlg.rose2}

 

 

Creative Commons License Děkuji, že respektujete autorská práva. Puntík (c) a pointa (c)

 

 

Možnost sloučení poštovného - chcete-li si zároveň pořídit něco od puntika nebo od pointy (druhý puntíkův obchůdek), je možné sloučit objednávky a určit jedno poštovné (podle hodnoty a váhy celé zásilky). Připište prosím do objednávek, před potvrzením upravíme poštovné.

Způsob dopravy
Doporučeně poštou v bublinkové obálce, u větších výrobků v recyklovaných krabičkách a krabicích. Větší a dražší zásilky posílám připojištěné na danou cenu, ale poštovné jako bonus za větší objednávku nezvedám a je na mě.

Zboží posíláme nejčastěji obratem (další pracovní den po přijetí platby) - nyní nejpozději do 2 pracovních dnů po přijetí platby. Není-li uvedena u výrobku delší dodací doba).

Účet mám nově u FIO banky - platby ze stejné banky přicházejí takřka bezprostředně, z jiné banky do dvou až tří pracovních dnů.

Pro slovenské zákaznice - mám slovenský účet u Fio banky (platba proběhne bez mezinárodních poplatků), poštovné nastaveno orientačně, před potvrzením objednávky Vám napíšu přesnou výši podle velikosti zásilky (nastaveno automaticky vyšší, takže snížím podle hmotnosti). Možno platit i přes paypal - kontaktujte mě prosím.

Obchodní podmínky

Úprava výrobků, či jejich jiná barevnost  připadá v úvahu pouze po domluvě předcházející vaší objednávce.

  Případné reklamace budu řešit  k maximální spokojenosti zákazníka. 

Nový občanský zákoník mi navíc ukládá povinnost informovat vás o

  podmínkách pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy:

1. Právo odstoupit od smlouvy

Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

a) Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od doručení zásilky zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

b) Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží. S vrácením platby můžeme počkat do té doby, než vrácené zboží obdržíme.

c) Zboží je nutno vzhledem k jeho povaze vrátit nepoužité, v původním stavu a balení.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
795162
18.3.2019 Poštovné upravím dle velikosti objednávky, posílám Českou poštou většinou to vychází jako doporučený balíček (cca 70 Kč i s balným)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím