Profil uživatele
radik2
Prodávající
Hranice
Registrace: 18.10.2011

Vítejte v mém (zatím) maličkém obchůdku :)

Jmenuji se Radka a vedle studia dějin umění na Masarykově univerzitě v Brně se věnuji tvorbě nejrůznějších výrobků - ať už jde o keramiku, malbu, ruční práce s různými materiály různými technikami a podobně :) Výrobou takových předmětů se zabývám většinu svého volného času, mám radost, když se mi něco opravdu povede a hlavně, když se má práce líbí i někomu jinému :)

Kromě toho se věnuju výrobě předmětů vztahující se k různým obdobím roku - před Vánoci to tedy jsou betlémy, biblické výjevy nebo například sobíci z hlíny či grafická vánoční přání :) Před přicházejícím jarem a Velikonoci nejrůznější předměty vztahující se k tomuto krásnému svátku - zápichy, vajíčka, pohlednice atd. Pracuji tedy nejen s keramikou, ale také maluji a kreslím.

Z fimo hmoty vyrábím nějrůznější náušnice a chystám se i na výrobu prstenů a dalších šperků.

 

 

Způsob dopravy
Šperky zasílám v bublinkové obálce přes Českou poštu doporučeně přibližně za 40,-. Možnost osobního odběru v Hranicích (na Moravě), popřípadě v Lipníku n. Bečvou a po domluvě také v Olomouci a Brně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím