Domů Profil prodejce radka-design
  • Prodejce od r. 2011
  • Mirošov, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 25.10.2011
Město: Mirošov
Stát: ČR

radka-design

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ráda fotím, a proto jsem se rozhodla se tomu věnovat na plno, také maluji obrazy a kreslím. Kdo by měl zájem o pěkné fotografie přímo na míru stačí se ozvat. :)

Každý má na to mít kvalitní fotografie. Každý je něčím jedinečný, a přesně to se snažím zachytit na fotografii. Jedinečnost osoby a jedinečnost okamžiku. Základem kvalitní fotky, je práce s lidmi- umět jim naslouchat, vyslyšet přání a být empatický. Někteří lidé jsou extrovertní a fotogeničtí, tam je focení obvykle jednodušší. Je však také spousta lidí, kteří jsou spíše introverti, rádi by fotky, ale déle jim trvá než se otevřou a uvolní. Dobrý fotograf musí umět jednat s lidmi a být kreativní. Sami posuďte jaká jsem já. Ale věřím, že nuda při mém focení hrozit nebude. :)

Ano spousta fotografů Vám dá za stejnou cenu hromadu fotek, ale jste si jisti, že to bude přesně to co jste si přáli? Každý fotograf by měl na té své fotografii zanechat vlastní ,,podpis", to znamená- jak to vyfotí a jak to následně upraví..
Cílem retuše není dramaticky měnit obsah fotografie jak je tomu u fotomontáže. Retuš by měla být přirozená, decentní a měla by vyzdvihnout obsah fotky a dokreslit náležitě atmosféru. Černobílá zvýrazní kontrasty, barevná upoutá svojí atmosférou a přijme diváka do svého příběhu.

Dávám přednost KVALITĚ před KVANTITOU..

Způsob dopravy
doporučeně obálka, bublinkatá fólie, při větším obsahu pevná krabice s bublinkatou fólií.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od radka-design

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--