Profil uživatele
raelis
Radka Eliášová | prodávající
Česká Metuje
Registrace: 24.10.2008

Vítejte,

jmenuji se Radka Eliášová a najdete zde keramické výrobky, které vznikají v malé dílně na Broumovsku. Keramická hlína mi dovoluje zhmotnit mé představy, poskytuje spoustu možností a učí mě trpělivosti. 

Výrobky jsou točené na kruhu či modelované, pálené v elektrické peci.

Všechny mnou používané glazury mají atest nezávadnosti pro styk s potravinami.

 

Jsem držitelem certifikátu Regionální produkt BROUMOVSKO

                               

Přeji příjemné zastavení v mém obchůdku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Českou poštou, bezpečně zabalené. Keramiku posílám jako balík do ruky. Malé věci, jako jsou zápichy a ozdoby posílám v placaté krabičce jako doporučený dopis. Pokud budete mít jiné přání, připište ho k objednávce.
Obchodní podmínky
  1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce raelis prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/raelis. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

   2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího. Zboží na objednávku, které nemá prodávající ve svém běžném sortimentu, bude vyrobeno a dodáno kupujícímu do čtyř až šesti týdnů od připsání platby na účet prodávajícího. Zboží na objednávku, které splňuje zadané požadavky kupujícího nelze vrátit.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

     3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle jeho přání, viz. odstavec 2.3.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena na jeho účet  po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

     4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystaven daňový doklad a přiložen k objednanému zboží. Daňový doklad slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

4.5. Kupující zboží rozbalí neprodleně po převzetí. V případě, že bylo zboží během přepravy poškozeno, kupující toto reklamuje do 24 hodin u přepravce podle reklamačního řádu přepravce. 

    5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující z ČR v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Kupující ze zemí EU pošlou platbu v eurech. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby do 5 dnů.

5.2. Kupující si v objednávce zvolí dopravce. Zboží je odesíláno Českou poštou jako balík do ruky.  Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Dále je možné zaslat zboží prostřednictvím DPD nebo Zásilkovny. Cena poštovného a balného se řídí platným ceníkem vybrané přepravní společnosti.

    6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 10. 1. 2019

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
667575
31.10.2017 dnes jsem vložila nové vánoční ozdoby https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím