Domů Profil prodejce RainboWings
Renáta Hermannová
  • aktivní prodejce od r. 2022
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 9 Kbely, ČR
  • 2 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 9
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 12.7.2022
Město: Praha 9 Kbely
Stát: ČR

RainboWings

/ Prodávající
Novinky
1023779
19.9.2022 Nové ozdoby, dekorace, inspirace a okouzlení zlatou a stříbrnou nití :-)

Výroba krásných věcí, včetně sběratelství originálních výšivek, krajky a lemovacích stuh z krojů a jiných oděvů,  korálků a bižuterních prvků a jejich recyklace v tvorbě, bylo mou vášní už od dětství.

Tvoření je pro mne jako vzduch, který dýchám. Stalo se mou součástí v běžném životě tam, kde jsem pocítila inspiraci.

Od roku 1996 jsem průběžně v některých obdobích vedla tvořivé a výtvarné kroužky s dětmi různě po školách, soukromně , nebo přes agentury volnočasových aktivit.

Pár let bylo mou profesí aranžování a výroba dekorací z různých materiálů zajímavými technikami - kašírováním, modelováním drátěného pletiva, aranžováním sušených kytek a přírodních materiálů, malováním na hedvábí, dřevo, kameny, sprejováním barevnými laky, vyšíváním...

Poslední roky jsem se nadchla pro tvorbu z vlny, všemi způsoby a technikami - lepením, omotáváním, sešíváním, háčkováním, bambulkováním, kytičkováním, a tak dále.

Pořád je co objevovat, zkoumat a tvořit.

K dodekorování používám již hotové folklórní aplikace - paličkované kytky, nebo jiné drobné prvky, které mám ve sbírce.

Někdy používám vlnu s kombinací barevného peří, s originálním peřím z exotických ptáků. Peříčkování zde má taky své místo a budu na svém profilu sdílet s Vámi, pro Vás. :-)

Miluji barvy ve všem, co používám a čím se obklopuji i vytvářím.Pokusím se tuto mou vášeň pro barvy a svůj cit a radost vložit do každého nového závěsu, brože, přívěšku a jiných potěšení pro oko, do všeho, co budu zde sdílet a nabízet k prodeji.

Pracuji s dětmi,a budou na mém profilu výrobky, témata, nebo i kurzy  zaměřené právě na tuto věkovou kategorii. Uspokojení ale najdou i dospělí ve formě dekorací do interiérů a drobných módních doplňků.

Děkuji za každý nákup a přízeň, pokud se má tvorba dotkla Vašich srdcí a potěšila.

 Renáta Hermannová 7/2022

 

Způsob dopravy
Doprava zboží doporučeně Českou poštou, baleno v bublinkové fólii a dle velikosti objednávky, jako zásilka, nebo balík. Po domluvě možnost osobního předání zboží v Praze.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od RainboWings

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--