Nakupuju, navrhuju, šiju, šiju, šiju... postupně se bude objevovat zboží na jaro. Můžete se těšit na kardigany, šaty a sukně z úpletů.
Profil uživatele
RAPL - Barbora Pluhařová
Prodávající
Dvůr Králové nad Labem
Registrace: 6.2.2018

Oblečení

Nevytvářím věci pro všechny, ale jen pro ty, které přímo osloví. Barvou. Střihem. Materiálem. 

Vytvářím nápad podle látky, ne naopak. Z materiálu se snažím dostat to nejlepší, co může nabídnout, využívám jeho potenciál. Proto je každý kus pečlivě promyšleným originálem. Nemám ráda, když musím dělat jednu věc dvakrát. Jednou v esku, podruhé v elku. Jednou modrou, podruhé červenou. Obraz také nemalujete dvakrát. 

Když mám pocit, že se do tvroby nutím, tak netvořím. Nedokážu ze sebe "něco" vytlačit a celou dobu zpracování o tom pochybovat. Do práce se pouštím až ve chvíli, kdy si myslím, že návrh už nemůže být lepší. Že z látky už nic lepšího nedostanu.

Šperky

Do korálků duši nedávám, tím jen kartáčuju mozek, když to potřebuju :-) Zvláštním způsobem jsem ujetá na obšívané kuličky.

 

Věřím, že se Vám v mé galerii bude líbit. 

RAPL - Barbora Pluhařová

 

 

Pokud se Vám líbí nějaký kousek, ale není ve Vaší velikosti, bohužel Vám ho ušít nemohu. Jednak nakupuji omezené množství látky a z ní se snažím využít co nejvíce plochy a jednak mne nebaví šít to samé dvakrát. Můžeme se ale domluvit na jiném materiálu. Ovšem pozor, v tomto případě může být dodací doba i několik týdnů. 

Komunikace a prodej ohledně modelů na přání pouze před Fler.cz.

Způsob dopravy
Doprava přes Českou poštu. Zboží balím podle jeho charakteru - aby nedošlo k poškození nárazem či vlhkostí. Nejčastěji je to bublinková obálka.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.