Profil uživatele
Reba
Prodávající
Děčín
Registrace: 16.2.2010

Srdečně vítám všechny,

kteří se věnují alespoň krátký čas na shlédnutí mých výrobků.

Ke korálkování jsem se dostala až na mateřské dovolené a je pro mě báječným odreagováním po celodenní "práci" s mým malým synem. Baví mě i jiné ruční práce, ale korálkování v současné době vede. Líbí se mi, jaké zajímavé věci lze vyrobit  z obyčejných korálků. Baví mě vymýšlet stále nové věci, takže mezi mými výrobky nenajdete dva stejné.

Fler jsem objevila teprve nedávno a s nadšením prohlížím krásné výrobky prodávajících. Jsem ráda, že mohu také já "přispět se svou troškou do mlýna". Doufám, že také někoho zaujmu.

Jsem přístupná Vašim názorům a nápadům. Budete-li chtít na výrobcích něco pozměnit nebo dotvořit další šperk do sady (např. náušnice k náhrdelníku), neváhejte mě kontaktovat. Pokud to bude v mých silách, ráda vyhovím.

Způsob dopravy
Zboží zasílám jako doporučenou zásilku v bublinkové obálce, aby bylo chráněno proti poškození. Pokud nakoupíte více výrobků, platíte poštovné samozřejmě pouze jednou.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím