Domů Profil prodejce Respekt kosmetika
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Praha 8, ČR
  • 278 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (57) 100%
Nadšenci: 180
Aktivita: aktivní
Prodáno: 278
Registrace: 29.12.2010
Město: Praha 8
Stát: ČR

Respekt kosmetika

/ Prodávající
Novinky
262346
3.5.2014 pracuji na barevném lesku na rty, možná přijdou i mastné oční stíny

7 let jsem pracovala jako terapeutka s duševně nemocnými lidmi. Víceméně všechny moje práce se točily okolo lidí. Zamilovala jsem si bylinky, přírodní směry a celostní pohled na člověka. Zajímám se o alternativní léčení, psychosomatiku a šamanismus, který nabízí pro mne fascinující léčebné a diagnostické techniky. Jsem profesionální masérka, zde můžu používat bylinky a silice, které ulevují od bolesti zad. Nabízím reiki, masáže a šamanské léčení. Věřím, že život si utváříme svými myšlenkami a nemoci jsou většinou nezpracované a potlačované emoce.

Myslím si, že je zbytečné používat kosmetiku s chemickými přísadami a aby kvůli tomu navíc trpěla zvířata v laboratořích.  Kosmetický a  farmaceutický průmysl tu není od toho, aby se lidé cítili dobře a byli zdraví. Je tu bohužel od toho, aby vydělával peníze a navíc častokrát škodí jim a životnímu prostředí. Nejsem úplný blázen, když si zlomím nohu, nechám si jí dát do sádry, ale u mnoha nejenom chronických nemocí se zapomíná řešit hlavně jejich příčina. Krása je hlavně zdraví a zdraví je stav duše.

Tradiční léčení bylinami je prověřeno staletími a nemusí kvůli nim umírat zvířata v hrozných podmínkách. Není ani zapotřebí vytvářet složité receptury, protože v jednoduchosti je krása. Lidé by se měli více vracet ke svým kořenům a přírodě a starat se o ní nebo jí za chvíli ztratíme a tím pádem zmizíme i my.

Sbírám prázdné obaly od kosmetiky (lahvičky malé, větší, rozstřikovače, obaly od sprchových gelů a krémů) a recykluji je. Stejně jako spoustu dalších věcí:-)

Můžu vás naučit, jak si doma připravit vlastní přírodní kosmetiku.

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Respekt kosmetika

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--