Profil uživatele
RMflowers
Prodávající
Praha 3
Registrace: 5.12.2010

Vámi vybraný produkt odesílám Českou Poštou co nejdříve po uhrazení, nejlépe ještě ten den, tak aby k Vám byl doručen nejpozději do 7 pracovních dnů. Zasílám informaci o odeslání zásilky, včetně ID pro dohledání pohybu zásilky.

V případě osobního odběru (pouze v Praze), s Vámi domluvím termín předání. V tomto případě doporučuji uvádět i telefoní kontakt pro rychlejší komunikaci.

 

Již více jak 10 let se zabývám distribucí holandských květin na náš trh. Konkrétně pro Pražskou klientelu.

Můj květinový servis, nejen že zajistí řezané květiny určené pouze pro danou objednávku, ale vyhotoví i sezónní aranžmá a dekorace pro Váš dům, byt popř. i zahradu. Vše se dá realizovat, stačí jen Váš návrh a já Vám zjistím možnosti, než se domluvíme na realizaci.

U řezaných květin/vázaných kytic domlouvám s Vámi přímo určené květiny. Vzhledem k tomu, že květiny objednávám přímo z holandské burzy, nedělám kytice menší. (tzn. kusové květy), ale jen kytice. Kytice jsou pouze k osobnímu odběru, nezasílám!

 

Způsob dopravy
Česká pošta, Osobní odběr 0,-Kč
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím