Profil uživatele
rootandglass
Prodávající
Praha
Registrace: 1.5.2018

Hey there, my name is Kyle.

I'm an American living in Prague. I grew up on a small farm and have always had a love for nature and the environment. I like to find new ways to repurpose old things that might otherwise be thrown away. It's also a hobby of mine to bring a little nature into my home. So one day I combined the two and had the idea to create terrariums from recyled bottles. 

These terrariums give new life to an old bottle and they are completely self sustaining. Once they're closed, they never need to be opened or watered unless you would like to open it. 

It's also possible to customize a terrarium for you with plants, stones, and bottles of your choice - please write to me if you are interested in that. :) 

So here's my shop, Root & Glass. I'm creating little worlds in recycled bottles. I hope you enjoy! 

------------------------------------------------------------------

Ahoj, jmenuji se Kyle.

Jsem Američan žijící v Praze. Vyrostl jsem na malé farmě a vždycky jsem měl rád přírodu a životní prostředí. Rád hledám nové způsoby, jak použít staré věci, které by jinak mohly být vyhozeny. Rád také přínáším do svého domova trochu přírody. Takže mě napadlo spojit tyhle dvě věci a vytvořit terárium z recyklovaných lahví.

Tato terária dávají nový život starým láhvím a jsou naprosto soběstačná. Jakmile se uzavřou, už je nikdy nemusíte otevřít a zalévat.

Můžu Vám také vytvořit terárium přesně podle Vaších přání s rostlinami a kameny, které si vyberete, a v láhvi podle Vašeho výběru - prosím, napište mi, pokud byste měli zájem. :)

Tohle je tedy můj obchod, Root & Glass, kde vytvářím malé světy v recyklovaných lahvích. Doufám, že se Vám budou líbit!

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím