Profil uživatele
rozarka3
Prodávající
Kroměříž
Registrace: 9.8.2011

Vítejte v obchůdku, ve kterém budete moci postupně nalézt drobnosti i praktické pomocníky do domácnosti především z pedigu pro Vás a Vaše blízké!!!

Jmenuji se Vlaďka, pocházím ze Slovácka, ale nyní jsem doma na Hané. Povoláním jsem učitelka, ovšem momentálně se na plný úvazek věnuji našim třem malým rošťákům.

Ve volném čase, pokud mi nějaký vybude, ráda vytvářím všemožné praktické (i méně praktické, ale zato zdobné) doplňky a drobnosti do domácnosti pro mé nejbližší, kamarády a známé. V posledních dvou letech mi k srdci nejvíce přirostl pedig. Mám ráda přírodu, přírodniny a práci s nimi, proto většina mých výrobků je v zemitých odstínech...

Nabízené výrobky zhotovuji tak, aby lahodily mému oku - ráda je ovšem upravím tak, aby odpovídaly právě Vašim potřebám a požadavkům... Většina z nich už také našla svého najitele, proto se může výsledek mého snažení lehce lišit od nabízeného vyobrazení.

 

  

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
176800
3.9.2013 ...obchůdek je dočasně zavřený....
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím