Profil uživatele
ruza5
Prodávající
Lány
Registrace: 25.11.2009

Vítám vás,

     věnuji se chovu exotických papoušků Austrálie a Ameriky ve venkovních podmínkách.I přes to, že voliery jsou přírodně vybaveny,mladí papoušci si rádi hrají i na jiných hračkách než na větvích.....

     Dost často prodávám mláďata i jako mazlíky do domácích podmínek.Bohužel se také často setkávám s tím, že majitelé v dobré víře , nakoupí za hromadu peněz hračky pro papoušky s tím, že obsahují plastové části, uměliny a jiné nebezpečné věci.

     Proto jsem se rozhodla vytvářet hračky z přírodních materiálů, které by papoušky nejen zabavily, ale také napomohly obrušování drápků a zobáku.Proto mé výrobky nejsou v prvé chvíli líbivé pro oko, řezy jsou šikmé, kůra je "vousatá", kulatinky jsou okůrované aj. nepravidelnosti.Věřte ale, že právě tyto věci papoušky jako první zaujmou a začnou kůru oloupávat, oždibovat.

     Co je platná barevná, líbivá hračka, která na pohled zaujme člověka, když si jí pak papoušek ani nevšimne?

 

     Má nabídka je určena především lidem, kteří chtějí pro papouška něco přírodně-bezpečně-praktického, za příjemnou cenu. Těm, jež nemají dílnu, nebo čas něco kutit, vrtat, špekulovat,těm, kteří jsou moc daleko od přírody a přeci něco přírodního chtějí doma.

     Hračky jsou zkoušené v domácích podmínkách u andulek a aymar pruhovaných.Momentálně též v zátěžovém testu u žaků prvních zákazníků.

     Veškeré provazy jsou z přírodních materiálů, oka svařovaná, řetízky svařované, svařovací drát obroušen.Dřevo je z křivoklátských lesů vybíráno ručně v místech, kde neprojíždí auta, tedy v divočině.Nepoužívám dřevo z ovocných stříkaných stromů, ani dřeviny jedovaté pro papoušky!!

Příjemnou inspiraci a bezproblémový nákup  vám přeje Růženka z Lán

Způsob dopravy
Česká pošta: doporučený balík,balení v kartonových krabicích. Možno také vyzvednout osobně v Lánech okr.Kladno
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím