Profil uživatele
S florist
Prodávající
Praha 10
Registrace: 7.11.2010

Dobrý den,všechny vás tady zdravím a musím konstatovat,že talentů a zručných lidiček je tady mnoho.

A teď něco o mně. Jmenuji se Soňa Kůstková a od malička mám velmi bujnou představivost. V době dospívání jsem se začala zajímat o různé druhy tvoření a umění.Hrála jsem v divadle,následovalo psaní povídek a básní. O něco později jsem šila,jelikož mě neuspokojoval a nabídka v obchodecha vždy se mi líbilo něco jiného,neokoukaného,nápaditého.

Potom jsem se vdala a s bývalým manželem jsme začali provozovat květinářství. Floristika mě nadchla natolik,že i po rozvodu jsem v tomto pokračovala. Neměla jsem ovšem v tomto vzdělání a tak jsem si při zaměstnání dodělala SZŠ dálkově. Tři roky jsem provozovala květinářství a dva roky jsme zboží nabízeli na vánočních trzích.

Nyní jsem na rodičovské dovolené s naším benjamínkem,chlapečkem,po dvou dcerách z prvního manželství. Máme ještě dvě fenky a pár šneků afrických. Je nás plný dům a nudou opravdu netrpím.

Jenže bez tvoření to nějak nejsem já,jako by mi chybělo kousek mně.Nevím jak to lépe popsat...A tak tvořím a aranžuji každou volnou chvíli. A také čtu,to je také závislost,krásná.

Každé dva až tři dny se budu snažit vkládat nové zboží. Nejen věnce,ale také svícny,různé dekorace ze sušených květin,chvojové věnce,celoroční dekorace. Také se zabývám vazbou z čersvých květin,především svatebních dekorací mám na svém kontě velice. Vážu a aranžuji květiny k jakékoliv příležitosti.

Po domluvě je možné osobní odběr v Praze. Také můžu přizpůsobit velikost a barvu aranžmá dle Vašeho přání.

{#emotions_dlg.naruc}Akční předvánoční slevy...10%- 20%{#emotions_dlg.palec1}

Způsob dopravy
Zboží posílám českou poštou. Důkladně zabalené v krabici.Cena dle tarifu české pošty. Zboží náchylné k rozbití budu zasílat jako křehké.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím