Domů Profil prodejce S florist
  • Prodejce od r. 2010
  • Praha 10, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 15
Aktivita: -
Registrace: 7.11.2010
Město: Praha 10
Stát: ČR

S florist

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,všechny vás tady zdravím a musím konstatovat,že talentů a zručných lidiček je tady mnoho.

A teď něco o mně. Jmenuji se Soňa Kůstková a od malička mám velmi bujnou představivost. V době dospívání jsem se začala zajímat o různé druhy tvoření a umění.Hrála jsem v divadle,následovalo psaní povídek a básní. O něco později jsem šila,jelikož mě neuspokojoval a nabídka v obchodecha vždy se mi líbilo něco jiného,neokoukaného,nápaditého.

Potom jsem se vdala a s bývalým manželem jsme začali provozovat květinářství. Floristika mě nadchla natolik,že i po rozvodu jsem v tomto pokračovala. Neměla jsem ovšem v tomto vzdělání a tak jsem si při zaměstnání dodělala SZŠ dálkově. Tři roky jsem provozovala květinářství a dva roky jsme zboží nabízeli na vánočních trzích.

Nyní jsem na rodičovské dovolené s naším benjamínkem,chlapečkem,po dvou dcerách z prvního manželství. Máme ještě dvě fenky a pár šneků afrických. Je nás plný dům a nudou opravdu netrpím.

Jenže bez tvoření to nějak nejsem já,jako by mi chybělo kousek mně.Nevím jak to lépe popsat...A tak tvořím a aranžuji každou volnou chvíli. A také čtu,to je také závislost,krásná.

Každé dva až tři dny se budu snažit vkládat nové zboží. Nejen věnce,ale také svícny,různé dekorace ze sušených květin,chvojové věnce,celoroční dekorace. Také se zabývám vazbou z čersvých květin,především svatebních dekorací mám na svém kontě velice. Vážu a aranžuji květiny k jakékoliv příležitosti.

Po domluvě je možné osobní odběr v Praze. Také můžu přizpůsobit velikost a barvu aranžmá dle Vašeho přání.

{#emotions_dlg.naruc}Akční předvánoční slevy...10%- 20%{#emotions_dlg.palec1}

Způsob dopravy
Zboží posílám českou poštou. Důkladně zabalené v krabici.Cena dle tarifu české pošty. Zboží náchylné k rozbití budu zasílat jako křehké.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od S florist

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--