Profil uživatele
SaBoo
Prodávající
Praha 10
Registrace: 9.7.2009

Knír a čepice: Postava, která se objevuje na mých obrazech je SaBoo. Je k poznání díky čepice, která je součístí kazažského folklóru a knírku, který slouží jako maska. Tento kostým si bere Jára Ludvík a je to jeho alterego. Tak SaBoo může být extravagantnější a skandálnější, než si Jára může dovolit.

Jára SaBoo Ludvík se zabývá malováním obrázků z IT. V IT také pracuje a snaží se to brát trochu s humorem. V IT moc humoru není a tak nezbývá nic jiného, než ho krutě vařit.

Malířská geneze: Jednu dovolenou jsme strávili v Moskvě. Moskva není bohužel zas taková exotika, jak jsme čekali. Krom toho, je neuvřitelně drahá. Jediné levnější věci, na které jsem narazil, jsou umělecké potřeby. No a bylo to.

Prostě si nemůžu pomoct. Když mě napadne nějaká myšlenka, okamžitě začnu špatně spát a ručičky mi začnou cukat. Tento stav trvá do chvíle, dokud není hotovo.

Způsob dopravy
Česká pošta, nebo PPL
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím