Domů Profil prodejce Sallinka.S
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Dubňany, ČR
  • 17 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 183
Aktivita: aktivní
Prodáno: 17
Registrace: 29.7.2013
Město: Dubňany
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Sallinka.S

/ Prodávající
Novinky
420124
1.9.2015 Vložila jsem k prodeji pár obrazů z počátků mé tvorby. Omlouvám se za kvalitu fotografie, časem se pokusím dodat lepší :)

Pěkný den, vítám vás na mém profilu :)

Listen to the silence

Obrazy maluji ponořená v přítomnosti, snažím se do nich vtisknout lásku, klid, barvitost a radost. Maluji srdcem, ne hlavou. Věřím totiž, že energie, se kterou obrazy tvořím, se do nich promítne a vyzařuje pak do okolí. 

Rozhodně nejsem klasický umělec. Označení “umělec” mi ani není příliš blízké a nepovažuji se za něj. Umění umí být umělé. Až vyumělkované. Snaha dotáhnout věci k dokonalosti, která je stejně pouhou iluzí. Já pouze miluji tvořit. Nechat se unášet proudem kreativity, vnímat každý dotyk štětce na papíru, být fascinována vzory, které se samy vytváří, dýchat, hrát si… Na akvarelu mě baví právě ta nepředvídatelnost. To, že jej nikdy nemůžu mít plně pod kontrolou. To, že skrze mě tvoří něco hlubšího, opravdovějšího. 
V mých obrazech se odráží můj obrovský obdiv k životu, Zemi, přírodě, realitě, ve které žijeme. Ta na první pohled neviditelná krása, která je všude kolem a zároveň uvnitř každého z nás. 

 

Obrazy maluji na kvalitní akvarelový papír (aktuálně ….) či plátno. Používám především akvarelové barvy značky Schmincke, občas kombinuji techniku akvarelu a akrylu, případně barevný inkoust. 
V mém obchůdku jsou k dispozici jak originální malby, tak i tzv. “printy” - tisky na 300g křídovém papíru. V současné době připravuji printy tištěné metodou “fine art”, což je asi nejkvalitnější možný tisk reprodukcí (v zahraničí běžný, u nás však bohužel téměř nedostupný) a pokud byste měli zájem o print některého z mých obrazů, neváhejte mě kontaktovat :)

 

 Za topolem

 

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Sallinka.S

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--