Domů Profil prodejce Sasha Cholodniy
  • Prodejce od r. 2018
  • Praha, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 24.3.2018
Město: Praha
Stát: ČR

Sasha Cholodniy

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,

Rád Vas uvítám v dílně skleněné fantasy Sashi Cholodniyho.

Narodil jsem se a vyrůstal v Bělorusku. Mnoho let jsem se věnoval vojenské službě ale jednoho dne se stalo, že jsem uviděl úžasnou práci z barevného skla a bylo rozhodnuto! Byl jsem okouzlen. Věděl jsem , že se jednou určitě naučím pracovat s tímto materiálem. Vybral jsem nejmodernější techniky práce se skleněným tavením a ohýbáním. Ted´vyrábím stolní a nástěnné hodiny a různé interiérové ​​předměty s barevnýho skla. Před několika týdny jsem se přestěhoval do Prahy a začinam  se na to zvykat. Přijel jsem, protože si myslím, že Česká republika je nejúspěšnější ve vývoji technologií pro práci se sklem a take jsem přivezl s sebou i své zkušenosti. Věřím však, že mnohym věcím se mužu a taky bych mněl naučit od místních mistrů.

Vitrážne hodiny nejsou jen zdrojem informací o času, ale také moderním a stylovým doplňkem každého interiéru a  mužou ozdobit nejen váš dum, ale i ofis. Stanou se také vynikajícím originálním darkem pro vas samyh, příbuzné, přatelé k  svátku nebo jakékoliv oslavě.

Mé výtvory našly své právoplatné místo v interiérech mnoha kupujících z různých zemí - USA, Německo, Británie, Francie, Nizozemsko, Finsko, Švédsko, Polsko, Litva, Lotyšsko, Ukrajina, Rusko, Bělorusko a další.

Rád vám nabídnu svou handmade, která bude schopna zdůraznit vaši osobnost a styl.

S láskou,

Sasha Cholodniy.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Sasha Cholodniy

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--