Domů Profil prodejce SaTaRy
Táňa Rychecká
  • aktivní prodejce od r. 2022
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Frýdek-Místek, ČR
  • 1 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 9
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 14.6.2022
Město: Frýdek-Místek
Stát: ČR

SaTaRy

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Něco málo o mě....Když jsem byla malá, tatínek fotil a v malé koupelně v paneláku u červeného světla fotky vyvolával. A já seděla ve vaně a fascinovaně koukala na to kouzlo, když se fotka objevila na papíře. Tehdy asi zahořela má láska k fotce. Fotila jsem aparátem, jaký dnes naše děti již neznají - na kinofilm. Vždy pro mě bylo překvapením, co se na fotkách nakonec při vyzvednutí z fotolabu objevilo. O to víc to bylo dobrodružství. 

S kamarádkou jsme nosily ztřeštěnou módu. Šila jsem modely, které nikde nebyly k mání a měly jsme je jen my a fotily jsme se na toulkách naším mládím....

Nyní již mám svou rodinu a fotoaparát je důležitou součástí našeho života téměř každý den. Již nejen mou, ale i mého syna, který propadl fotografii stejně jako já, Nicméně v dnešní době je technika někde jinde a taky výsledky focení.

Momentálně fotíme se Samem v přírodě, v divadle, ve městě, sportovní akce, společenské události, portréty, umělecké fotografie, produkty.  

Focení dětí a rodinné fotografie vznikají ve vašem přirozeném prostředí bez tlaku na výsledek a čas, tedy tak, ať je to pro Vás hezký zážitek, na který budete rádi vzpomínat a děti z něj nebudou ve stresu. 

Ráda také fotím ženy i muže v jejich přirozené kráse, kde se snažím vystihnout jedinečnost každého z nich. Focení párů na procházkách městem, přírodou...

image 

Nechám se inspirovat i nápady z vaší strany. Jestli to bude v 

mých možnostech, ráda přijmu jakoukoliv výzvu...

Fotografie, které jsou vystavené k prodeji jsou vždy vytištěné pouze v počtu 10ks, pak si fotografie stahuji z prodeje :) 

Těším se na naše setkání, Táňa

 

Způsob dopravy
Elektronicky, nebo poštou/zásilkovna
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od SaTaRy

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--