Menu
--
Domů Profil prodejce Savon
  • Prodejce od r. 2010
  • Příbor, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Aktivita: -
Registrace: 9.12.2010
Město: Příbor
Stát: ČR

Savon

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj,

jmenuji se Alena a ráda bych Vám nabídla své výrobky.

V současné době se věnuji výrobě glycerinových mýdel. K výrobě mýdel používám pouze přírodní produkty k tomu určené. Jako je, transparentní glycerinová hmota, netrasparentní glycerinová hmota s přísadou kozího mléka a mýdlové vločky z palmovým olejem. Vůně na provonění mýdel používám pouze 100% přírodní silice. Barvy jsou taktéž určené k výrobě přírodních mýdel.

Tvoření je pro mě odreagování a dělá mi radost.Pokud se Vám líbí nějaký výrobek a máte jakékoliv osobní přání (např. jinou barvu, vůni), nebráním se domluvě a pokud to bude v mých možnostech, ráda vytvořím výroběk dle Vašeho přání.

Děkuji, že jste zavítali na můj profil a budu ráda, když se mé výrobky budou líbit.

Zboží odesílám do 48 hodin od přijetí platby, většinou ale obratem. Při nákupu více kusů mýdel poštovné dle platného ceníku ČP, bude upřesněno při přijetí objednávky.  Pokud si vyberete mýdla za více než 900,- Kč, poštovné nehradíte :-)

Způsob dopravy
Zboží posílám vždy do 48hodin od připsání platby na účet, pokud nebylo dohodnuto jinak. Výrobky velice dobře zabalené, posílám českou poštou vždy doporučeně dle platného ceníku ČP. Při odběru zboží nad 900kč, poštovné "ZDARMA".
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Savon

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím