Profil uživatele
Scrap_KoMa
Prodávající
Lomnice nad Popelkou
Registrace: 14.6.2010

Dobrý den,

jmenuji se Marie a někteří z Vás už mě znají z mého účtu: KoMa, kde nabízím výrobky z papíru jako jsou přáníčka, krabičky, zápisníčky, záložky do knihy, visačky a j.

Ráda bych Vám zde představila zbožíčko, ze kterého sama tvořím a které mohu 100% doporučit.

Jedná se o materiál a potřeby pro scrapbook a cardmaking. Nabízím papíry všech barev, velikostí a gramáži pro scrapbook, různé kovové ozdoby, kytičky, výseky, nářadí, ale také základy pro výrobu přání a barevné obálky.

Pro velký zájem jsem přidala kategorii Jednobarevné čtvrtky, kde najdete čtvrtky klasických rozměrů různých barev - velké množství!!!

Sama tvořím a vím, jak moc se při zdobení hodí výseky. Všechny mé výseky jsou z kvalitních sb čtvrtek a jsou acid a lignin free!

Krásné, netradiční a jedinečné výseky rozličných barev, tvarů a velikostí najdete v obchůdku Scrapuše, pokud objednáte u mě a zároveň u těchto dvou šikovných tvořilek, platíte jen jedno poštovné.

Nabídka na jedno poštovné platí také, pokud objednáte z mého druhého účtu KoMa nebo u Tildy, stačí uvést do poznámky.

*****************************************************************
Společně se svými kolegyněmi a kamarádkami vydávám elektronický časopis o scrapbookingu s názvem Scrapování, jedná se o dvou měsíčník a je k dostání zde na Fleru, jak na svém profilu Scrapování, tak u mne :-).

*****************************************************************
Pokud něco nemám ve svém obchůdku, neváhejte se zeptat, mohu objednat na zakázku, vše je možné v rámci domluvy.

Zboží vyšší cenové hodnoty: mašinku BihShot a šablony do ní (na požádání mohu zaslat zprávou katalog šablon), řezačku firmy Tonic, embossovací pistoli aj. objednávám na požádání!

Budu se těšit na Vaši návštěvu a podnětné komentáře, co Vám ze scrap věcičech ještě chybí. Jsem tu pro Vás, tak se na mě obracejte. Budu ráda, když s mým zbožím na scrapbook budete vytvářet další krásné věci a vdechnete jim tak svůj otisk, duši.

*****************************************************************
Své zákaznice bych ráda pozvala do mého klubu: Klub: Budu si Vás hýčkat:-), aneb U KoMi .... a jak už název napovídá: Budu si Vás hýčkat!

Vaše KoMa:-)

Způsob dopravy
Zboží bude zabaleno tak, aby bylo dostatečně chráněno proti poškození (např. bublinková folie ap.) a odesláno doporučeně prostřednictvím české pošty do 5-7 pracovních dnů od připsání platby na můj účet. Výše poštovného bude upravena na základě počtu kusů, objemu a váhy celkové objednávky. Zasílání v pizza krabici od 55-69 Kč, větší krabice a zasílání raznic 69-80 Kč. Poštovné na Slovensko - 250 Kč.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.