Domů Profil prodejce Scrap_KoMa
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Lomnice nad Popelkou, ČR
  • 10248 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1182) 100%
Nadšenci: 884
Aktivita: aktivní
Prodáno: 10248
Registrace: 14.6.2010
Město: Lomnice nad Popelkou
Stát: ČR

Scrap_KoMa

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,

jmenuji se Marie a někteří z Vás už mě znají z mého účtu: KoMa, kde nabízím výrobky z papíru jako jsou přáníčka, krabičky, zápisníčky, záložky do knihy, visačky a j.

Ráda bych Vám zde představila zbožíčko, ze kterého sama tvořím a které mohu 100% doporučit.

Jedná se o materiál a potřeby pro scrapbook a cardmaking. Nabízím papíry všech barev, velikostí a gramáži pro scrapbook, různé kovové ozdoby, kytičky, výseky, nářadí, ale také základy pro výrobu přání a barevné obálky.

Pro velký zájem jsem přidala kategorii Jednobarevné čtvrtky, kde najdete čtvrtky klasických rozměrů různých barev - velké množství!!!

Sama tvořím a vím, jak moc se při zdobení hodí výseky. Všechny mé výseky jsou z kvalitních sb čtvrtek a jsou acid a lignin free!

Krásné, netradiční a jedinečné výseky rozličných barev, tvarů a velikostí najdete v obchůdku Scrapuše, pokud objednáte u mě a zároveň u těchto dvou šikovných tvořilek, platíte jen jedno poštovné.

Nabídka na jedno poštovné platí také, pokud objednáte z mého druhého účtu KoMa nebo u Tildy, stačí uvést do poznámky.

Pokud něco nemám ve svém obchůdku, neváhejte se zeptat, mohu objednat na zakázku, vše je možné v rámci domluvy.

Budu se těšit na Vaši návštěvu a podnětné komentáře, co Vám ze scrap věcičech ještě chybí. Jsem tu pro Vás, tak se na mě obracejte. Budu ráda, když s mým zbožím na scrapbook budete vytvářet další krásné věci a vdechnete jim tak svůj otisk, duši.

Krásné tvoření přeji,

KoMa.

 

Způsob dopravy
Zboží bude zabaleno tak, aby bylo dostatečně chráněno proti poškození (např. bublinková folie ap.) a odesláno doporučeně prostřednictvím české pošty do 5-7 pracovních dnů od připsání platby na můj účet. Výše poštovného bude upravena na základě počtu kusů, objemu a váhy celkové objednávky. Zasílání v pizza krabici od 55-69 Kč, větší krabice a zasílání raznic 69-80 Kč. Poštovné na Slovensko - 250 Kč.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Scrap_KoMa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--