Prosím o strpení, profil se teprve připravuje a plní. Děkuji
Profil uživatele
Sealen
Prodávající
Liberec 5 - Kristiánov
Registrace: 9.6.2013

O mě a mém tvoření

Jsem dcera, matka, sestra, partnerka ... jsem žena a kreativní práce všemožných druhů a technik mě provází od útlého dětství. Začínala jsem jako malá holka drháním náramků přátelství, postupně jsem se seznamovala s jinými technikami. Dnes jsou, vedle šperků a intuitivní malby, mou velkou vášní tašky technikou candy bags a tvorba pro mou dcerku (oblečení, hračky, "vychytávky pro malé dětičky".

Mám ráda originalitu, barevnost a různorodost, ale také přirozenost a lehkost. Propojováním různých technik a materiálů hledám rovnováhu a harmonii a zejméná kladu důraz na multifunkčnost a použitelnost mých výrobků v každodenním životě.

 

O mých špercích

Šperky vždy byly dominantou mého tvoření, proto jsem se rozhodla se o ně podělit :)

Je pro mě důležité, aby mé šperky byly praktické, každodenní a multifunkční. Je mým zájemem, aby mé šperky neplnily jen funkci estetickou, ale také energetickou či léčebnou a tak jak kombinací použitých barev, tak zeména materiálů.

Kombinací různých materiálů a technik dosahuji harmonie barev a tvarů.

Vedle běžných komponentů využívám přírodních, či přirozených materiálů, různorodé minerály, dřevo, kůži, sklo, ... kovové komponenty jsou většinou běžný kov různých barevných provedení, případně stříbro, silně postříbřená měď, či chirurgická ocel. Pokud už se uchýlím k použití plastů, bývá tomu povětšinou z důvodu hmotnosti (zejména u náušnic) a nebo u cíleně zaměřených "recyklovaných" výrobků.

 

 

Způsob dopravy
Balné (bublinková obálka) + poštovné (ČP, obyčejná listovní zásilka) = 40,- Po dohodě, lze zaslat dobírkou, v tom případě bude cena poštovného odpovídat aktuální zásilce a ceníku ČP
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím