Domů Profil prodejce Semínkové bomby
  • Prodejce od r. 2019
  • Brno, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 3.8.2019
Město: Brno
Stát: ČR

Semínkové bomby

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

České město nevzkvétá. Asfalt, beton a auta zabírají více a více místa. Trávníky jsou monotonní, a mnohdy se o ně správně nepečuje. Průmyslové oblasti pustnou a zarůstají. 

Dnes se hodně skloňuje životní prostředí. Pro lidi je ale naše bezprostřední okolí životní prostředí. A pro všechny, kteří mají asfaltu, vyprahlých trávníků a šedi už po krk máme řešení. 

Způsob, jak lehce a efektivně zkrášlit městskou divočinu jsou semínkové bomby. 

Malé kuličky z kvalitního kompostu a jílu v sobě skrývají semínka rostlin. Přenosné a praktické kuličky můžete jednoduše hodit na místo, které si vyhlídnete. Za pár týdnů se objeví rostlinky a za pár měsíců se můžete těšit na záplavu divokých květů!

Materiály pro výrobu semínkových bomb jsou všechny sbírány lokálně a v nejvyšší možné kvalitě.

Hanácký jíl a domácí zralý kompost zaručují, že semínka odpočívají bezpečně, a až nastane jejich čas, tak jsou vyživovány ve svých prvních týdnech života.

Semínka pochází z rostlin, které rostou přirozeně či zplaněle v České republice, nehrozí tedy zanesení cizích druhů ze zahraničí, což byste riskovali při koupi semínkových bomb jinde. Semínka jsou sbírány ručně v přírodě nebo ze zahrady, nemůžeme tudíž garantovat klíčivost ani čistotu odrůdy. Nejsme semenařský koncern a semínkové bomby nejsou osivo. 

K balení i dopravě semínkových bomb se snažíme postupovat co nejvíc šetrně a ekologicky. Semínkové bomby jsou baleny po 10 ks v papírových sáčcích, s přiloženými instrukcemi na recyklovaném papíře. 

Zásilky odesíláme prostřednictvím České pošty každých týden.

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Semínkové bomby

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--