Domů Profil prodejce Sepetra
Petra Šebešová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Dolní Bukovsko, ČR
  • 465 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (73) 100%
Nadšenci: 275
Aktivita: aktivní
Prodáno: 465
Registrace: 19.3.2010
Město: Dolní Bukovsko
Stát: ČR
Důležitá informace: Pokud se vám líbí něco z prodaného zboží či byste chtěli vyrobit něco na přání či do sady, neváhejte mi napsat, pokusím se! Krásné dny, Petra

Sepetra

/ Prodávající
Novinky
982212
3.12.2021 Vloženy dětské paměťové náramky, zítra přibudou další. A pozvánka na malou soutěž. https://www.fler.cz/blog/...

 

AKCE NA FOTKY - 2+1 ZDARMA

Fotky můžete využít na různé fotodárky - puzzle, hrnky, kalendář, či si jen tak udělat motýlí či květinovou radost... 

Vítejte!

Tvoření ve větším u mě začalo jako terapeutická a relaxační činnost, když jsem si potřebovala odpočinout od intelektuální práce a péče o děti. Stále víc ale zjišťuji, že nepotřebuju ani tak odpočívat, jako spíš tvořit.

Jako většinu lidí zde mě baví zkoušet a učit se nové věci a nejvíc ze všeho mě fascinují barvy a jejich působení ve vzájemných kombinacích. Nejraději pracuji se skleněnými korálky, ovčí vlnou a drátky a baví mě tyto materiály a různé techniky kombinovat. 

Snažím se kupovat především české korálky, vlnu používám české merino z ekofarmy Pařilovi.

Pokud byste chtěli něco na přání v podobném duchu, jako je zde, ráda vám vyhovím, kontaktujte mě vnitřní poštou. Zboží Vám na přání zdarma dárkově zabalím, viz vedlejší sekce. 

Zboží odesílám jako doporučený dopis v bublinkové obálce, základní cena poštovného je 60 Kč.

V Českých Budějovicích, okolí Dolního Bukovska a případně v Praze je možné se domluvit na osobním odběru bez poštovného. Zboží normálně objednejte a do poznámky napište, že chcete osobní předání, poštovné před potvrzením objednávky zruším.

 

K fotkám přírody:

Fotky jsou digitální, je možné se domluvit i na vytištění, ale cena by se navýšila o tisk a poštovné. Využít je můžete na fotodárky, kalendáře, přání... zejména pro ty, kdo mají rádi skrytou krásu divokých rostlin.

Zboží z top výběru si můžete prohlédnout zde.

 

A fotky od spokojených zákazníků, poklopy na konvici se dají využít ledasjak... ;-)

     

  

  

 

image Jsem hrdou členkou klubu Zlatokopky, kde je spousta šikovných rukou, které patří milým a šikovným slečnám, paním, ženám :) rozhodně stojí za to, jít se k nim podívat na návštěvu.

Budete-li chtít, mohu jakékoli výrobky dárkově zabalit a napsat případně text dle Vaší volby. Balení obsahuje ozdobný tvrdší papír jako pozadí + tuší psaný popis + celofánový sáček.

Zboží z top výběru:

 

 

 

 

 

 

 

image 

 

A zatím tyto top výběry:

Tiše, prosím, sním!

Sním či bdím?

Lej, Petro, lej!

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Sepetra

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--